Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

معمولاً دو نوع اجرا در هر مراسم عروسی دارد که باتوجه به قرارداد شما اقدام به اجرای هر کدام می کند. اجرای زنده یا همان لایو، اجرایی است که گروه موزیک عروسی در آن مانند کنسرت موسیقی عمل می کنند و قطعات مختلف موسیقی را به همراه خواننده اجرا می کنند. در این نوع اجرا هیجان و کیفیت صدا فوق العاده است. البته تمام این کیفیت اجرا بستگی به گروه موزیکی دارد که شما برای شب عروسی خود انتخاب نموده اید.

نوع دیگری از اجرا نیز وجود دارد که بصورت پلی بک بوده و گروه موزیک بوسیله آلات موسیقی که در اختیار دارند اقدام به اجرای مجدد موزیک بر روی موزیک پس زمینه می نمایند. در این نوع اجرا به قول معروف سوتی وجود ندارد و آهنگی که از قبل تنظیم شده است اجرا می شود و نوازندگی گروه موزیک صرفاً حالتی نمایشی دارد و صدای اصلی از قبل ضبط شده است. از آهنگ های شاد خوانندگانی چون محسن ابراهیم زاده در این نوع اجرا استفاده می شود.

درهرحال شما میتوانید، با ورود به سایت های دانلود آهنگ عروسی، موزیک مورد نظر و رویایی خودرا، برای عروسیتان انتخاب نمایید، تا رقصی متناسب باآن داشته باشید و حس و حال متناسب با موزیک خود  پیداکنید.بهتر است عروس و داماد برای اولین موزیک خود از یک آهنگ عاشقانه استفاده نمایند که نشان دهنده رسیدن به همدیگر یا عروسی باشد البته توصیه می شود که از قبل آن را با یکدیگر تمرین کرده باشند.

موزیک بدنه مراسم و پاییکوبی میهمانان

در این مرحله عموما مهمانان وارد می شوند و عروس و داماد را همراهی می نماید. بهتر است برای اینکار لیستی از بهتری آهنگ ها و شادترین ها را برای پایکوبی عمومی در نظر گرفته شود. سعی کنید از موزیک های قدیمی و جدید به صورت ترکیبی برای این قسمت استفاده شود.

شما با ورود به این سایت های مخصوص آهنگ عروسی،آشنایی های لازم را برای انتخاب آهنگ کسب میکنید، پس نگران موزیکتان نشوید، زیرا دانلود موسیقی مورد نظرتان، تنها به اندازه ی یک کلیک باشما فاصله دارد.

نظرات

ایران زیرنویس