Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

 آشنایی با ایران سایبان

ایران سایبان با مدیریت آقای مردی از سال 1360  فعالیت خود را آغاز نمود. ابتدا سایبانهای معروف به سایبان معمولی تولیدات اصلی ایران سایبان را تشکیل میدادند. به مرورسایبان کالسکه ای نیز به تولیدات ایران سایبان اضافه شد. با اضافه شدن جوانان تحصیل کرده به مجموعه، ایران سایبان تصمیم به تحقیق و توسعه در تولید سایبانهای برقی یا  سایبانهای بازویی که در کشورهای دیگر ساخته میشد، گرفت. پس از مهندسسی معکوس و استفاده از نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف سایبانهای تولیدشده  در کشورهای دیگر، ایران سایبان موفق به تولید سایبان برقی و بومی ساخت داخل گردید در همین زمینه ایران سایبان در سال 1392 اقدام به ثبت اختراع در صنعت سایبان بعنوان تنها تولید کننده سایبان نیز نموده است.

ایران سایبان

ثبت اختراع سایبان برقی توسط ایران سایبان

شرکت ایران سایبان تنها شرکت فعال در زمینه تولید سایبان در داخل ایران بوده که توانسته گواهی ثبت اختراع برای تولید سایبان برقی را دریافت نماید. گواهی ثبت اختراع به نام دکتر مردی بوده و این موضوع باعث شده تا محصولات ایران سایه بان اعتبار بیشتری نسبت به محصولات مشابه داشته باشند. کیفیت بالای محصولات شرکت ایرا سایبان باعث شده تا امکان عرضه این محصولات در کشورهای خارجی نیز وجود داشته باشد. عنوان اختراع ثبت شده نیز دنده برقی ویژه سایبان با استفاده از موتور حلزونی است.

داشتن گواهی ثبت اختراع باعث شده تا نام تجاری ایران سایه بان هر روز شهرت بیشتری پیدا کند و میزان استقبال از محصولات ایران سایه بان هر روز بیشتر می شود. با توجه به اینکه مهندس مردی سالها تحقیقات گسترده ای در حوزه تولید سایبان انجام داده، موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع نیز شده است. تجربه بالای مهندس مردی کمک کرده تا کشور ایران از واردات انواع سایبان برقی بی نیاز بوده و بتواند نیاز داخل کشور را به راحتی تامین نماید. این موضوع از خارج شدن ارز کشور نیز جلوگیری کرده و در عوض با صادرات این سایبان ها برای کشور ارز آوری نیز داشته است.این موضوع باعث شده تا افراد سود جو به دنبال طراحی سایت هایی با نام مشابه سایت رسمی ایران سایبان باشند و از این راه بتوانند سود جویی نمایند.با توجه به جعل نام سایت ایران سایه بان، لزوم معرفی سایت های مجموعه ایران سایه بان قطعی است.

  1. www.iransayeban.com
  2. www.iransayehban.com
  3. www.saybaniran.com

هر ۳ سایت معرفی شده مربوط بهشرکت ایران سایبان اصلی بوده و تعدد سایت ها باعث شده تا بازاریابی اینترنتی کارخانه ایران سایبان به بهترین شکل ممکن انجام شود. با این حال هنوز هم هستند افرادی که سایت هایی با نام ایران سایبان طراحی کرده و باید هنگام سفارش سایبان به نام سایت ایران سایبان توجه ویژه شود.

بیانیه ماموریت ایران سایبان

بیانیه ماموریت ایران سایبان از سال 1360 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سایبان مغازه و سایبان تبلیغاتی آغاز نمود. همواره رعایت اصول اخلاقی نصب العین مجموعه ایران سایبان بوده و هست . ما با شعار “ایران سایبان ،سایبان به وسعت ایران “ارسال انواع سایبان با قیمتهای متنوع به اقصی نقاط کشور را جزو اهداف سازمانی خود میدانیم ، جلب رضایت مشتری را موفقیت خود دانسته و هموراه در راستای رسیدن به آن تلاش میکنیم به همین منظور اعتقاد راسخ داریم ماندگاری ما در بازار پس از الطاف الهی ،رعایت اصول اخلاقی جلب رضایت مشتری میباشد. سابقه طولانی فعالیت ما در زمینه ساخت سایبان مغازه، و عقد قرارداد با اکثر شرکتها و برند های معتبر کشور در زمینه ساخت سایبان تبلیغاتی و چتر تبلیغاتی گواه این مدعاست.

چرا ایران سایبان را انتخاب کنیم؟

مدیریت کارآمد

یکی از نقاط قوت اصلی شرکت ایران سایبان، مدیریت قوی آقای مردی بوده، زیرا تجربه و دانش ایشان در حوزه سایبان مثال زدنی است و این موضوع کمک کرده تا کیفیت ساخت انواع سایبان به حدی افزایش یابد که هر فردی فقط یک بار از محصولات ایران سایه بان استفاده کند، مشتری دائمی آن خواهد شد. همکاری شرکت های بزرگ و بین المللی با کارخانه ایران سایبان می تواند تایید کننده این مطلب باشد.

خلاقیت ایران سایه بان

مدیریت شرکت ایران سایبان توانسته از مهندسی معکوس برای طراحی برخی از سایه بان ها استفاده نماید. بدین ترتیب که محصولات تولید شده در ایتالیا، کره جنوبی، چین و… خریداری شده و نقاط قوت هر کدام از محصولات برداشته شده و بر روی نقاط ضعف هر کدام از آنها نیز کار شده است، این موضوع کمک کرده تا محصولاتی تولید شوند که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را داشته باشند.

مشتریان سازمانی ایران سایبان

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی  قوی در حوزه تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس و بسیاری مشتریان دیگر از سال ۱۳۶۰ تاکنون میباشد.

صادرات ایران سایبان

شرکت ایران سایه بان با توجه به سابقه و اعتبار بسیار بالایی که دارد، توانایی لازم برای صادرات انواع سایبان به خارج از کشور را نیز دارد. مدیریت شرکت ایران سایبان با ثبت اختراع در حوزه سایبان برقی توانسته به پیشرفت صنعت تولید سایبان کمک بسیار زیادی نماید. در حال حاضر ایران سایبان یک شرکت فعال، مجاز و با تجربه در حوزه تولید انواع سایبان به شمار می رود. سایبان های تولید شده توسط شرکت ایران سایبان با توجه به کیفیت بالا، قیمت متناسبی داشته و از این لحاظ نیز نسبت به محصولات سایر شرکت ها برتری دارند.صادرات به کشورهای اطراف و حتی به قلب اروپا موید این ادعای ماست.

تحویل به موقع سفارشات توسط ایران سایبان

خوش قول بودن یکی از اخلاق حرفه ای هاست. به همین خاطر معمولا مشتریان به سراغ کسب و کارهایی می روند که بد قولی از آن مشاهده نکرده باشند. تحویل به موقع انواع سایبان سبب شده تا روزانه افراد زیادی به سایت ایران سایبان جهت سفارش سایبان مراجعه نمایند. متخصصان و تکنسین هایی که در شرکت ایران سایبان فعالیت دارند، تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند محصولات تولید شده را در وقت تعیین شده به دست مشتری برسانند.

خوش قول بودن یکی از دلایل اصلی خوش نامی ایران سایبان در بین همه شرکت های تولید کننده سایبان است. مدیریت با تجربه و کاربلد شرکت ایران سایبان کمک کرده تا تیم حرفه ای و وظیفه شناسی گرد هم جمع شده تا نیازهای مشتریان به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شوند. تحویل به موقع سایبان تبلیغاتی یکی از رمز های موفقیت شرکت ایران سایبان محسوب می شود. زیرا شرکت های زیادی را می توان نام برد که به خاطر بد قولی و عدم تحویل سفارش مشتری در زمان معین، ورشکست شده و از سایر رقبای خود عقب مانده اند.

مشتریان سازمانی ایران سایبان

شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی  قوی در حوزه تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس و بسیاری مشتریان دیگر از سال ۱۳۶۰ تاکنون میباشد.

محصولات ایران سایبان

ایران سایه بان بزرگترین تولید کننده انواع مختلف سایبان در کشور با افتخار اعلام میدارد با عنایت به کیفیت محصولات خود و با وجود حضور قدرتمند شرکهای ترکیه ای موفق به صادرات انواع سایبان و قطعات سایبان به کشورهای همجوار شده است. برخی محصولات ما عبارتند از:سایبان مغازه،سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان کالسکه ای،سایبان تراس،سایبان بالکن،سایبان پاسیو،سایبان خودرو،چتر،آلاچیق،سایبان درب،سایبان پنجره،سایبان حیاط،سایبان ویلا،سایه بان مغازه،سایه بان برقی، سایبان تبلیغاتی،سایه بان تبلیغاتی،سایه بان مغازه،سایه بان برقی،سایه بان بازویی،سایه بان کالسکه ای،سایه بان تراس،سایه بان بالکن،سایه بان پاسیو،سایه بان خودرو،سایه بان درب،سایه بان پنجره،سایه بان حیاط،سایه بان ویلا،سایه بان تبلیغاتی،تبلیغات روی سایبان،تبلیغات روی سایه بان،سایبان باکیفیت،سایه بان باکیفیت،سایبان ارزان،سایه بان ارزان،سایبان ارزان مغازه،قیمت سایبان،قیمت سایه بان،بزرگترین تولید کننده سایبان،تولیدی سایبان،قیمت سایبان برقی ،تولیدی سایه بان،ایران سایبان،ایران سایه بان،سایبان هوشمند،سایه بان هوشمند،سایبان اتوماتیک،سایه بان اتوماتیک،چتر تبلیغاتی،آلاچیق تبلیغاتی،تبلیغات محیطی،سایبان تبلیغاتی مغازه،سایبان مغازه تبلیغاتی،چتر پایه کنار،چتر پایه وسط،چتر تبلیغاتی،سایه بان بازویی ارزان وبسیاری از محصولات دیگر که در مجموعه ایران سایبان با کیفیت بالا تولید میشود.

پل های ارتباطی با ایران سایبان

دفتر فروش: 02144903002

کارگاه:55848821

مدیر فروش:09208199519

  1.  www.iransayeban.com
  2.  www.iransayehban.com
  3.  www.saybaniran.com

در صورت نیاز به خرید سایبان در سراسر کشور با کارشناسان ما تماس بگیرید،و ضمن دریافت مشاوره رایگان بصورت مستقیم و بیواسطه از کارخانه ثبت سفارش نمایید.

/پایان رپورتاژ آگهی/

نظرات

ایران زیرنویس