Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

امروزه بسیاری از خانم ها به دلیل اضافه وزن و چاقی سعی می کنند که از حضور پر رنگ خود در جامعه بکاهند. از این رو به مرور این افراد دچار کمبود اعتماد بنفس می شوند. این افراد می توانند با استفاده از جراحی لاپاراسکوپی، عمل اسلیو معده و بای پس معده اندامی خوب و زیبا را برای خود ایجاد کنند. در این میان هستند بسیاری از افراد که نتوانسته اند با انواع ورزش ها و رژیم های غذایی وزن خود را تثبیت کنند، از این رو پیشنهاد ما به این افراد این است که از انواع جراحی های لاغری، برای کاهش وزن خود استفاده کنند. چراکه جراحی های لاغری، به فرد کمک می کند که در زمان کمتر بتواند به وزن ایده آل دست پیدا کند. از این رو شما می توانید برای آگاهی پیدا کردن از انواع جراحی هایی لاغری، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

انواع جراحی های لاغری چگونه می تواند به تناسب اندام شما کمک کند؟

بسیاری از افراد پس از مدت ها استفاده از انواع ورزش ها و انواع مختلف رژیم ها غذایی نمی توانند به وزن ایده آل خود دست پیدا کنند. از این رو سعی می کنند که به دنبال راهی دیگر برای کم کردن وزن خود بگردنند. در این میان انواع جراحی های لاغری از جمله عمل اسلیو معده، بای پس معده و باریاتریک می تواند  گزینه مناسبی برای کاهش وزن شما در زمان کوتاه، پس از مدت ها مشقت باشد. جراحی های لاغری به دلیل این که می تواند وزن شما را تا حد زیادی کاهش بدهد، بیشتر از هر فرآیند دیگری مورد توجه افرادی که به چاقی مبتلا هستند، قرار می گیرد. کسانی که از انواع جراحی های لاغری استفاده می کنند، می توانند چربی های اضافه و مضرر را در ناحیه های مختلف بدن خود، از جمله شکم، ران و باسن از بین ببرند، چراکه در این نوع عمل ها به دلیل کم شدن حجم معده، غذای مصرف شده توسط فرد نیز به همان میزان کاهش می یابد، و همین موضوع سبب شده که فرد، به سرعت در عرض چندماه لاغر شود.

آیا پس از انجام جراحی های لاغری، چربی های موضعی در نواحی پاها و دست ها از بین می رود؟

برخی از افراد از چربی های موضعی که در ناحیه ران ها و دست های آن ها است رنج می برند، و حتی پس از انجام دادن تمرین های ورزشی نیز نتوانسته اند که این چربی ها را از بین ببرند. از این رو این افراد باید به فکر چاره ای اساسی برای چربی های موضعی خود باشند. همانطور که می دانید بدن افرادی که مستعد ذخیره چربی است، چربی را در یک یا چند ناحیه از بدن فرد ذخیره می کند. از این رو اگر این افراد توسط ورزش و رژیم غذایی چربی های نواحی مختلف را از بین ببرند، پس از مدتی چربی ها دوباره در ناحیه دیگری از بدن ذخیره می شود. از این رو افرادی که مبتلا به چاقی هستند، یا دارای چربی های موضعی در نواحی خاصی از بدن خود هستند، می توانند با استفاده از انواع جراحی های لاغری چاقی خود را از بین ببرند. چراکه بهره گیری از انواع عمل های لاغری سبب می شود که، معده فرد کوچک شده و دیگر نتواند حجم زیادی از غذا را در خود جای دهد. از این رو بهتر است اگر می خواهید برای همیشه از شر چربی های موضعی خود راحت بشوید، از جراحی های لاغری بنا به صلاح دید پزشک خود استفاده کنید.

آیا همه افراد مجاز هستند که از انواع جراحی های لاغری استفاده کنند؟

این روزها بسیاری از افراد زمانی که جلوی آینه می ایستند، و به ظاهر و اندام خود نگاه می کنند، ناخودآگاه با دیدن شکم بزرگ، ران های آویزان و بازوهای چاق از اندام و ظاهر خود متنفر می شوند. از این رو این افراد تصمیم می گیرند که برای لاغر کردن خود از انواع جراحی های لاغری استفاده کنند، ولی غافل از این که شما نمی توانید برای خود مجوز صادر کنید، چراکه پزشک متخصص با بررسی برخی از شاخصه ها به شما اجازه جراحی لاغری را می دهد. از این رو تنها افراد چاقی می توانند از انواع جراحی های لاغری استفاده کنند که، سیگار نمی کشند، شاخص توده بدنی آن ها برای انجام عمل مناسب است، از الکل استفاده نمی کنند و از همه مهم تر سابقه بیماری های روحی و روانی ندارند. از این رو اگر این موارد در شما وجود نداشت، پزشک شما می تواند به شما اجازه دهد، که از جراحی لاغری استفاده کنید.

جمع بندی

این روزها بسیاری از افراد به دلیل عدم تحرک و نداشتن رژیم غذایی مناسب، از اضافه وزن و چربی های موضعی در نواحی مختلف بدن خود رنج می برند. این افراد سالیانه با رفتن به انواع باشگاه های ورزشی و استفاده از انواع رژیم های غذایی سعی می کنند که وزن خود را تا حدود زیادی کاهش بدهند، ولی به دلیل نداشتن آگاهی و سودجو بودن برخی از مربیان باشگاه، نمی توانند به وزن ایده آل خود دست پیدا کنند. از این رو این افراد بهتر است با استفاده از انواع جراحی های لاغری نزد بهترین و شناخته شده ترین پزشکان کشور، نسبت به کاهش وزن خود اقدام کنند. در این میان دکتر شهریار عزیزی به دلیل تجربه و تخصص خود در زمینه جراحی های لاغری، توانسته به بسیاری از افراد لاغری بدون بازگشت را هدیه کند. شما می توانید با دیدن سایت drshahriyarazizi.com از مطالب مفید دکتر عزیزی استفاده کنید.

 

/پایان رپورتاژ آگهی/

 

 

نظرات

ایران زیرنویس