offdaynote
ایران زیرنویس

برترین فیلم های مارتین اسکورسیزی | ایران زیرنویس

برترین فیلم های مارتین اسکورسیزی

رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

مارتین اسکورسیزی با فیلم تحسین شده مرد ایرلندی یا “The Irishman” سال گذشته به خط کسب جوایز بازگشت. این فیلم 10 نامزدی اسکار دریافت کرده است، از جمله نامزدی که وی شخصاً برای بهترین فیلم و بهترین کارگردانی دریافت کرده است. اما این فیلم در میان پنج دهه کارگردانی او در سینما در کجا قرار دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با برترین فیلم های این اعجوبه ایتالیایی-آمریکایی بیشتر آشنا شویم.

برترین فیلم های مارتین اسکورسیزی

اسکورسیزی هفتاد و هشتمین سالگرد تولد خود را در 17 نوامبر جشن گرفت و می تواند پیرترین فردی باشد که تاکنون به عنوان بهترین کارگردان در جوایز اسکار برنده شده است. وی در محله ای ایتالیایی در شهر نیویورک بزرگ شد. از آنجا که آسم او را از ورزش باز داشت ، بیشتر روزهای خود را در سالن سینما می گذراند. او اولین نامزدی خود را در اسکار به عنوان بهترین کارگردانی برای فیلم “گاو خشمگین” (1980) به دست آورد. برای دانلود فیلم های این کارگردان برجسته می توانید به یک سایت دانلود فیلم با دوبله فارسی یا زبان اصلی مراجعه کنید.

– فیلم GOODFELLAS – رفقای خوب

برترین فیلم های مارتین اسکورسیزی

اسکورسیزی در آنچه تحسین برانگیزترین فیلم گانگستری وی نامیده می شود، داستان زندگی خشونت آمیز یک اوباش در حال ظهور را به تصویر کشیده است. Goodfellas تقریباً هم چیزی است که می توانید از یک فیلم کامل انتظار داشته باشید. از فیلمبرداری گرفته تا تدوین تا اجراها همه چیز درخشان است. همه اینها در یک داستان جذاب در مورد انحراف رویای آمریکایی است که تا به امروز همچنان صادق است. این فقط فیلم جالب اسکورسیزی نیست. این یک فیلم سینمایی آمریکایی است که در زندگی یک بار موفق به کسب آن می شوید.

– فیلم (TAXI DRIVER (1976 – راننده تاکسی

برترین فیلم های مارتین اسکورسیزی

بسیاری از فیلم ها عالی هستند. تعداد کمی از آنها مانند راننده تاکسی به اوج “نمادین” می رسند . بینش جالب در مورد فیلم این است که اسکورسیزی تراویس بیکل را با یک قدیس مقایسه می کند و می خواهد خود را از ضعف پاک کند. این نوع دیدگاه هنگام ایجاد داستان هایی با ضد قهرمان بسیار مفید است تا به همدلی مخاطب با او کمک کند، حتی اگر همیشه با عملکرد خود موافق نباشد. دنیرو و فاستر نمایش های شاخصی را ارائه می دهند و منتقدانی که با “راننده تاکسی” شروع به شناختن سبک فیلم سازی در حال ظهور او می کنند، کارگردانی اسکورسیزی را تحسین می کنند.

– فیلم (THE IRISHMAN (2019 – مرد ایرلندی

برترین فیلم های مارتین اسکورسیزی

اسکورسیزی با استفاده از یاران همیشگی معروف خود رابرت دنیرو، جو پشی (پس از بازنشستگی) و هاروی کایتل برای ایجاد نگاه نهایی خود به نوعی دنیای جنایتکار که ممکن است دیگر مانند گذشته وجود نداشته باشد را به تصویر می کشد. به نظر می رسد آوردن آل پاچینو به دنیای اسکورسیزی مانند ازدواج در بهشت ​​است. ناگفته نماند که دنیرو ، پشی ​​و پاچینو در اینجا بهترین کارشان را در سه دهه گذشته ارائه می دهند. این فیلم طولانی در پایان اشک بسیاری از مخاطبان خود را جاری ساخت. در این فیلم پیرمردی دارید که در مورد زندگی و تمام اشتباهاتی که مرتکب شده می اندیشد. در زندگی مهم نیست که شما در چه مسیری گام برداشته باشید، به نظر می رسد سرنوشت همه ما این است که با کمی حسرت نسبت به چیزهایی که می توانستیم تغییر دهیم بمیریم.

این لیست تنها تعداد اندکی از فیلم های یکی از برترین کارگردان های معاصر سینماست. مردی که تمام جوایز ممکن نظیر جایزه اسکار، گلدن گلوب، بفتا، جایزه انجمن اتحادیه کارگردانان آمریکا، جشنواره کن، جشنواره فیلم ونیز و انجمن های مهم مختلف منتقدین آمریکا و جهان و همچنین معروف‌ترین جایزه تلویزیونی آمریکا یعنی جایزه امی را به دست آورده است.

نظرات و ارسال نظر