offdaynote
ایران زیرنویس

بهترین بازی های اندروید 2020 | ایران زیرنویس

بهترین بازی های اندروید 2020

رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

با نزدیک شدن به پایان سال، زمان بازنگری فرا رسیده است و لیست بهترین برنامه ها و بازی های Android سال 2020 آماده شده است. آیا دوست دارید از تلفن هوشمند خود برای انجام بازی ها استفاده کنید؟ بازی های موبایل راهی عالی برای گذران وقت و حواس پرتی است، حتی بیشتر در سفرهای طولانی. با این حال، امروزه قرار نیست همه بازی های موبایل به صورت سرگرم کننده انجام شوند، با برخی از بازی های طولانی که شما باید به مرور زمان وقت بیشتری را صرف آن کنید تا به اهداف بزرگتری برسید.بهترین بازی های اندروید 2020

بسیار خوبی برای Android وجود دارد و تعداد بازی هایی که می توانید بازی های در فروشگاه Google Play پیدا کنید بسیار زیاد است، بنابراین گاهی اوقات یافتن بازی مورد علاقه ما دشوار است. به همین دلیل، ما این لیست را با بهترین بازی های اندروید  2020 ایجاد کرده ایم!

انواع مختلفی از بازی ها در Play Store وجود دارد، بنابراین هدف ما این است که مجموعه خوبی از دسته ها را انتخاب کنیم ، از جمله تیراندازی اول شخص، بازی های نقش آفرینی (RPG) ، پلتفرمرها، بازی های مسابقه ای ، مهیج، بازی های استراتژیک و بیشتر. حداقل یک بازی باید در این لیست وجود دارد که متناسب با همه است.برای دیدن این لیست در ادامه با ما همراه باشید.

– بازی گنشین ایمپکت – Genshin Impact

بهترین بازی های اندروید 2020

این بازی اکشن RPG دارای گرافیک چشمگیری است که آن را با بازی با Zelda: Breath of the Wild مقایسه می کنند. این مکان در دنیای گسترده ای به نام Teyvat جریان دارد، جایی که شما با خواهر و برادر خود از آنجا سلب شده اید و از همه قدرت خود محروم شده اید. شما در سراسر جهان به راه افتاده اید تا هفت قدرت خود را بازپس بگیرید. گنشین ایمپکت از ارکستر فیلارمونیک لندن تحسین منتقدین را برای دنیای جهان باز، تصاویر زیبا و موسیقی متن آرامش دریافت کرده است و بازی از قابلیت کراس پلتفرم با دوستان نیز پشتیبانی می کند، بنابراین شما هرگز تنها نیستید – مگر اینکه خودتان بخواهید.

-بازی Plants vs Zombies 2 – گیاهان در مقابل زامبی ها 2

بهترین بازی های اندروید 2020

با بیش از 100 میلیون بارگیری در فروشگاه Google Play در سراسر جهان، Plants vs Zombies 2 یکی دیگر از بهترین بازی های اندروید است که به راحتی جایگاه خود را در این لیست به دست می آورد. در این بازی، شما باید یک خط دفاعی با استفاده از گیاهان تیرانداز آماده کنید تا از خود در برابر انبوه زامبی ها که می خواهند به همه چیز پایان دهند، دفاع کنید. صدها گیاه مختلف و انواع زامبی ها در این بازی وجود دارد که همیشه باعث پویایی و سرگرمی بیشتر بازی می شوند.

– بازی eFootball PES 2020 – ئی‌فوتبال پی‌ئی‌اس 2020

بهترین بازی های اندروید 2020

فوتبال دوست داری؟ در مورد بازی های فوتبال برای کنسول ها و دسک تاپ چطور؟ اگر پاسخ مثبت بود، شاید واقعاً بخواهید بازی eFootball PES 2020 را روی تلفن هوشمند خود نیز امتحان کنید.

-بازی Among Us – در میان ما

بهترین بازی های اندروید 2020

این بازی استراتژیک چند نفره را که روی یک سفینه فضایی در جریان است، می توانید با چهار تا 10 بازیکن از طریق Wi-Fi یا آنلاین بازی کنید. در بین دوستان سرگرم کننده است، به شرطی که خیلی جدی نگیرید ، اما جنون واقعی هنگام بازی با گروهی از غریبه های آنلاین به وجود می آید. پیش فرض اصلی ساده است: شما یک خدمه هستید و وظیفه شما این است که کارهای مختلفی را در اطراف کشتی انجام دهید – اما صبر کنید! در بین شما یک فریبکار با یک نقشه شوم وجود دارد: کشتار وحشتناک همه! هدف شما این است که بفهمید کدام یک از شما آن فرد مقصر است. در طول راه ، متقلب سعی می کند با خرابکاری و پوشاندن قتل ها، دیگران را از خود منحرف کند. بازی رایگان است و هشدار اعتیاد آور بودن آن را نیز جدی بگیرید!

نظرات و ارسال نظر