Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

شاید همیشه در هر حوزه ای کلمه بهترین کمی سخت به نظر برسد. وقتی از بین صدها بازی که هر سال منتشر میشود فقط چند عدد را انتخاب کنیم. همچنین دادن عنوان بهترین بردگیم های جهان به آنها. ولی ما  با بررسی منابع معتبر جهانی نگاهی به بهترین بازی های امسال میکنیم. در ابتدا البته دو بازی قدیمی تر را معرفی کرده، سپس به بررسی جدیدها میپردازیم. پس با ما همراه باشید:

Battleship

یک بازی قدیمی ! حدوداً 70-80 ساله. ولی هنوز جذاب.  Battleship در سال 1931 منتشر شد ، گرچه پیوندهایی با L’Attaque دارد که در جنگ جهانی بازی میشد. این بازی توسط کلیفورد طراحی شده است و یک بازی است که فقط 2 بازیکن 8 سال به بالا می توانند آن را انجام دهند. بازی بسیار ساده است و نیازی به دانش و مهارت خاصی ندارد. در ابتدا ، شامل حدس زدن هدف است ، اما با ادامه بازی ، بازیکنان باید تعیین کنند که کشتی های حریف در کجا قرار دارند تا به آنها ضربه بزنند. کشتی های مختلفی در اندازه های مختلف وجود دارند که سطح دشواری را به بازی اضافه می کنند. هنگامی که همه کشتی ها در محل خود قرار گرفتند ، اولین بازیکن یک مربع هدف را انتخاب می کند و آن را علامت میزند. پس با خرید بردگیم Battleship در این جنگ دریایی شرکت کنید.

بردگیم Lord of Ring

این بازی (خرید بردگیم Lord of Ring ) بر اساس افسانه مشهور ارباب حلقه ها ساخته شده است. صحبت درباره بازی های با موضوع فانتزی و عدم ذکر حداقل یک بازی از مجموعه ارباب حلقه ها سخت است. Lord of the Rings: The Card Game یک بازی کارت بازی (LCG) 2 نفره است که مقدار زیادی از قابلیت پخش مجدد و تعداد بی پایان سناریوها و بسته های ماجراجویی را برای افزایش تجربه گیم پلی شما فراهم می کند. در حالی که ممکن است این یک بازی نباشد که یک کودک بتواند آن را بیرون بیاورد و به دوستان خود بیاموزد ، کودکان در سنین مختلف قطعاً می توانند از این بازی با بزرگسالانی که می توانند راهنمای بازی و پیگیری قوانین باشند لذت ببرند.

Scythe

خواندن و رمزگشایی قوانین سخت و مجبور به تصحیح اشتباهات متعدد در هر نوبت. اولین بازی ما از Scythe شش ساعت به طول انجامید. با این وجود ، ما بلافاصله با عمق استراتژیک فوق العاده آن و زیبایی زیبای steampunk-meet-pastoral-idyl جهان ساز که گرگوری هان نویسنده Wirecutter در راهنمای هدیه سال 2016 از آن استقبال کرد ، گرفتار شدیم. از آن زمان ، زمان بازی ما با برآورد 90 تا 115 دقیقه ای مطابقت دارد ، اما Scythe شب های بازی هفتگی را بر عهده گرفته است و از یک چت گروهی اختصاصی برای بحث در مورد استراتژی ها ، ساخت و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری و برنامه ریزی جلسات بداهه الهام گرفته است. در کمتر از دو ماه ، ما قبلاً توسعه هفت نفره را خریداری کرده ایم و به طور جدی در حال خرید یک جعبه سفارشی ارتقا یافته هستیم.

Small World ، یکی از بهترین بردگیم های جهان

یک بازی ریسکی را در سرزمین میانه تصور کنید که بازی آن به اندازه بازنگری کامل فیلم های ارباب حلقه ها طول نکشیده. این تقریباً تجربه بازی Small World است ، یک بازی کنترل منطقه پر از جن ها ، کوتوله ها و نیمی از بچه ها. این بازی دارای چندین تخته و تعداد کافی قطعات کوچک است که راه اندازی آن حدود 40 دقیقه زمان برد ، اما هنگامی که بازی شروع شد ، چسباندن به آن یک مفهوم آسان است و ترکیبات مختلف مسابقات و قدرت های فانتزی ، هر بازی را کمی متفاوت می کند. به لطف چندین تخته بازی ، این بازی به خوبی با دو نفر بازی میشود تا پنج نفر. همچنین در حال حاضر چند نسخه وجود دارد که هنر و لحن کمی متفاوت ارائه می دهند ، مانند Small World: Underground ، که کمی تیره تر است. یا Small World of Warcraft.

یکی از بهترین بردگیم های جهان: Betrayal at House on the Hill

خیانت در خانه روی تپه یکی از بهترین بردگیم های جهان است.  اتفاقی است که H.P. لاوکرافت قسمت Scooby-Do را نوشت و آن را به یک بازی مهمانی تبدیل کرد. به هر بازیکن یک شخصیت با ویژگی های مختلف از جمله عقل ، دانش ، قدرت و سرعت اختصاص داده می شود. در حین کاوش در یک عمارت شبح وار ، اقلامی را جمع آوری می کنند و رویدادهای عجیب و ترسناک را تجربه می میشود. از برخورد با عنکبوت گرفته تا بازی با یک کودک وحشتناک که با اسباب بازی هایش پرخاش می کند. استراتژی در Betrayal at House on the Hill حداقل است ، اما ضریب کمپ زیاد است ، بنابراین بازیکنان می توانند به سخره گرفته شوند. از آنجا که بیش از 100 سناریو مختلف می تواند رخ دهد (همه یادآور فیلم های ترسناک/علمی تخیلی یا برنامه های تلویزیونی مورد علاقه شما هستند) ، این بازی دارای ارزشی عالی است. شما میتوانید این بازی هم از فروشگاه ما (فروشگاه اورجینالیسم ) خریداری کنید.

نظرات

ایران زیرنویس