Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

هزار و یک راه برای از بین بردن روند یک سریال کمدی عالی وجود دارد. مطمئناً باید شما را بخنداند، اما این فقط حداقل است. آیا خنده‌ای سرگرم‌کننده می‌آورد یا خنده‌ای پر از اشک می‌آورد؟ آیا در مورد جامعه اظهار نظری هوشمندانه می کند یا یک موضوع سطحی را نشان می دهد؟ فرقی نمی‌کند کمدی‌هایتان را پیچیده، خام یا ترکیبی از هر دو دوست داشته باشید، ما در عصر طلایی استریم زندگی می‌کنیم. به این معنی که هیچ کمبودی در انتخاب‌های سریال وجود ندارد. اما کدام سریال در میان انبوه سریال های کمدی می درخشند؟

در تماشای سریال با زیرنویس فارسی، گاهی اوقات یک کمدی به خاطر قوانینی که ناخواسته وضع می کند خاطره انگیز است. برخی از سریال‌های تلویزیونی بنیادی، نه به این دلیل که در زمان خود رتبه‌بندی یا غارتگر فرهنگی بودند، بلکه به این دلیل که خاطرات خوبی از خود به جا گذاشته اند، ماندگار شده اند.

در ادامه به معرفی چند مورد از برترین سریال های سیتکام (کمدی موقعیت) با زیرنویس فارسی می پردازیم.

1- سریال Office US

سریال اداره یا آفیس از سریال بی بی سی به همین نام اقتباس شده است. زندگی کارمندان شعبه اسکرنتون شرکت کاغذی داندرمفلین را دنبال می کند. این شرکت توسط رئیس عجیب و غریب آنها، مایکل اسکات، مدیریت می شوند. با بازیگران جذاب، موقعیت‌های خنده‌دار، شخصیت‌های به یاد ماندنی و حسی از رمانتیک، این کمدی برای همه چیزهایی داشت. از سال 2005 تا 2013 به مدت 9 فصل از NBC پخش شد و با یک فینال به پایان رسید. دانلود زیرنویس سریال آفیس نیز به راحتی در دسترس است.

2- سریال Seinfeld

ساینفلد که اغلب به عنوان نمایشی درباره هیچ نامیده می شود، گروهی از دوستان از جمله نسخه تخیلی کمدین جری ساینفلد را دنبال می کند که در شهر نیویورک زندگی مشترکی دارند. این سریال بین سال‌های 1989 تا 1998 180 قسمت در 9 فصل دریافت کرد. سابنفلد میراثی به همان اندازه بزرگ بود. ساینفلد با شکستن قوانین مرسوم کمدی های کمدی که پیش از آن آمده بود، راه را برای آینده این ژانر هموار کرد.

سینفلد و لری دیوید دنیای نیویورک خاص خود را خلق کردند که در آن غیر عاطفی و خودخواهی حاکم است. به ویژه در میان دوستان اصلی جری: جورج کنستانزا ضعیف اراده، دختر پرشور الین. بنس ، و همسایه عجیب و غریب، کازمو کریمر این شخصیت ها و استعدادهایشان برخی از کلاسیک‌ترین و احمقانه‌ترین بازیگران تلویزیون را خلق کردند. این نمایش پر از ارجاعات فرهنگ پاپ است و دنیای غنی خود را ایجاد کرد که شروع به بازگشت به خود کرد و به خود ارجاع داد. زیرنویس فارسی ساینفلد نیز از طریق سایت قابل دانلود است.

3- سریال It’s Always Sunny in Philadelphia

یک خانواده و دوستانشان یک بار دارند و این تقریباً کل خط پایه برای کمدی طولانی مدت FX است. با وجود حفظ همان روند، اجتناب از هر گونه بازنگری بازیگران، و هیچ تغییر قابل توجهی در پویایی سریال (به غیر از نوسانات شدید وزن راب مک‌الهنی)، 15 فصل کمدی الهام گرفته شده است. «فیلادلفیا همیشه آفتابی است» مانند پسر عموی تیره‌تر «ساینفلد» است، که برگرفته از فرضیه علامت تجاری سریال “سریالی درباره هیچ” است.

این سریال نسبت به ساینفلد به سرعت در حال تبدیل شدن به طنز تیره‌تر با شخصیت‌های شوم‌تر است. هیچ موضوعی محدود نیست، و هیچ ایده ای بیش از حد پوچ نیست – از بچه های زباله گرد گرفته تا اجرای «سلاح مرگبار» با چهره سیاه، ذهن خلاق جسور پشت سریال همچنان تازه می شود. راه های جدید برای از بین بردن بدترین غرایز، شیوه ها، و باورهای جامعه آمریکا بیایید به آن فکر کنید، چه جایی بهتر از یک بار در فیلادلفیا برای انجام این کار؟

4- سریال How I Met Your Mother

چگونه مادرتان را ملاقات کردم یا آشنایی با مادر بلافاصله پس از پخش برجسته شد. این کلیشه زنی را که همیشه می‌خواست ازدواج کند تغییر داد و تد را به ما داد، مردی که چیزی جز این نمی‌خواست که با عشق زندگی‌اش کنار بیاید – او هنوز او را ندیده بود. تد و دوستانش مارشال، لیلی، رابین  و بارنی دوستان جدید ما می شوند. این کمدی همچنین کاری را انجام داد که معمولاً فقط در درام ها دیده می شود و معمایی را ایجاد می کند که در طول زمان به این سو و آن سو باز می گشت.

قسمت آزمایشی به بینندگان نشان داد که چگونه تد با رابین در یک بار شلوغ ملاقات کرد، آنها قرار اول عالی داشتند. تد یک بوق فرانسوی آبی برای رابین دزدید و همه ما فکر کردیم خوب است که او اینگونه با “مادر” آشنا شد تا اینکه این قسمت به پایان رسید. با صدای زنگ “بچه ها اینطوری با عمه رابین شما آشنا شدم” مواجه می شویم. این یک پیچ و تاب عالی بود و در نه فصل ادامه داشت. به نقل از تد، “گاهی اوقات حتی اگر بدانید که چیزی چگونه به پایان می رسد، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از سواری لذت ببرید.”

دانلود زیرنویس فارسی سریال How I Met Your Mother یک نکته مهم در تماشای این سریال به شمار می رود. چنانچه قصد تماشای سریال به همراه زیرنویس فارسی را دارید می توانید با جستجویی کتاه به بهترین زیرنویس های این سریال دسترسی داشته باشید.

نظرات

ایران زیرنویس