Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

شبکه‌های اجتماعی در کنار همه ویژگی‌های مثبت و منفی خود باعث اتفاقات جالبی می‌شوند. از نمونه‌های آن می‌توان به اتفاقی که برای مهراد جم افتاد، اشاره کرد. مهراد جم خواننده جوان و خوش صدای ایرانی در سبک پاپ و رپ است که با انتشار دو اثر از او در شبکه‌های اجتماعی به شهرت بسیار زیادی رسید. او با سن کم خود توانست طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کند و حتی کنسرت‌هایی هم برگزار کند و هم اینک با انرژی بیشتر به سوی موفقیت و خلق آثار جدیدی حرکت کند. به همین خاطر قصد داریم تا در این نوشته مروری کوتاه بر بیوگرافی این خواننده داشته باشیم. پس تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

mehrad jam

mehrad jam

کودکی و نوجوانی مهراد جم

مهراد جم با نام اصلی محسین سعیدی کیا متولد 14 مرداد سال 1376 در آبادان است. او علاوه برای خوانندگی در زمینه ترانه سرایی و آهنگسازی هم فعالیت دارد. او در سال 1390 و هنگامی که 14 سال داشت، در سریالی به نام چای شیرین که به کارگردانی پیمان ماندگار ساخته شده بود، بازی کرده است. او در این مجموعه آوازی خوانده بود که بسیار مورد توجه مخاطبین این فیلم قرار گرفت به همین خاطر اطرافیان او را تشویق کردند تا به سمت و سوی خوانندگی و فعالیت در این حوزه برود.

ورود حرفه ای به عرصه موسیقی

می‌توان مهم‌ترین حرکت او برای ورود به عرصه موسیقی را ترانه سرایی‌ای دانست که برای میثم ابراهیمی در سال 1397 انجام داد. این ترانه جان جان نام داشت. او در اردیبهشت سال 98 هنگامی که تنها 21 سال داشت اولی قطعه خود را که شمال نام داشت را منتشر کرد و به این ترتیب به شهرت زیادی رسید. او همچنین با انتشار آهنگی به نام غمت نباشه در اردیبهشت 98 به یکی از مطرح‌ترین خواننده‌ها برای چند هفته در ایران تبدیل شد.

مسعود جهانی آهنگسازی آثار وی را بر عهده دارد و میثم ابراهیمی هم کار مجوزهای او را انجام می‌دهد.

نکته قابل توجه در موزیک ویدئوهای مهراد جم این است که او صورت خود را می‌پوشاند و نشان نمی‌دهد. به همین خاطر طرفدارانش به او لقب مهراد هیدن هم داده اند. تیپ خاس و لباس‌های عجیبی که می‌پوشد و همچنین سبک جالب او در خواندن باعث شده که طرفداران او بیشتر وبیشتر شوند. به خصوص دست به دست شدن آهنگ‌های وی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی خصوصا اینستاگرام باعث مشهور شدن هر چه بیشتر وی شده است.

نظرات

ایران زیرنویس