Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

چکیده مطلب: سئو سایت یکی از مهمترین گزینه های هر وب سایت و کسب و کاری می باشد. سئو سایت مشخص کننده اعتبار و امتیاز یک کسب و کار در فضای نت می باشد.

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کارها در دنیای پر از رقابت امروزه، افزایش بازدید مشتریان و ماندگار کردن آنها می باشد. برای صاحبان وب سایت، سئو سایت​ گزینه حیاتی می باشد.اما بسته به نوع فعالیتی که مجموعه تولید کننده محصول انجام می دهد، شیوه های معرفی متعددی نیز وجود دارد که هر کدام بستر خود را می طلبد. برخی از این شرکت ها در فضای مجازی می توانند بیشترین افزایش بازدیدکننده را داشته باشند، برخی دیگر با تبلیغات رسانه ای و شهری و … . اما هر کدام از این شیوه های تبلیغاتی چیست و چگونه انجام می شود؟ در ادامه به معرفی مهمترین های آنها می پردازیم.

تبلیغات جز جدایی ناپذیر هر کسب و کار

می دانیم که از دیرباز همواره یکی از راه های موثر برای افزایش فروش کالای مورد نظر، تبلیغ کردن در مورد کالا می باشد و اگر این کالا جدید باشد یا برند جدیدی باشد، برای شناساندن بهتر و بیشتر آن نیازمند تبلیغ و معرفی کالا در سطح گسترده می باشیم. در گذشته یکی از راه های تبلیغات و معرفی، پخش تراکت در سطح منطقه و شهر بود، امروزه این روش همچنان وجود دارد اما برای شرکت های تولیدی بزرگ چندان موثر نمی باشد به دلیل هزینه و عدم معرفی کالا به خوبی. مگر اینکه در هنگام برپایی نمایشگاه تخصصی برای جلب نظر کاربر برای کسب اطلاعات بیشتر به کار رود. بنابراین همچنان که دنیا رو به توسعه پیش می رود و کالاهایی متفاوت عرضه می شود، باید متناسب با کالا شیوه های تبلیغاتی متفاوت باشد.

در امر تبلیغات به روز باشید

از آنجایی که امروزه بیشتر افراد به شیوه های مختلف اطلاعات را کسب می کنند و عمدتا در بستر فضای مجازی می باشد، یکی از بهترین و موثرین شیوه های تبلیغات، در بستر اینترنت و رسانه ها می باشد. از جمله این روش ها برای معرفی و یا افزایش بازدید، خرید رپورتاژ آگهی، سئو سایت و کمپین تبلیغاتی می باشد که بیشتر امروز در بین صاحبان کسب و کارهای اینترنتی به دیجیتال مارکتینگ شهرت دارد. در ادامه بیشتر به معرفی این روش ها خواهیم پرداخت.

منظور از خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

همانطور که گفته شد، فضای مجازی امروزه یکی از بهترین بسترها برای تبلیغات کالا می باشد. فضای مجازی امروزه به کمک گوشی های تلفن همراه هوشمند، مهمترین ابزار برای تبلیغات گسترده شرکت ها شده است، به گونه ای که با پرداخت کمترین هزینه می توانند بیشترین بازده و بازدید را داشته باشند. یکی از راه های معرفی و افزایش بازدیدکننده، استفاده از شیوه رپورتاژ آگهی می باشد که می توان گفت یکی از جدیدترین و محبوب ترین شیوه های بازاریابی اینترنتی می باشد.

در این شیوه شما به عنوان صاحب کسب و کار می توانید از قدرتی که رسانه ها و فضای مجازی در انتشار سریع اخبار دارند برای گسترش کسب و کار خود استفاده نمایید. دقیقا منظور از رپورتاژ آگهی می توان گفت که متن خبری است که شما درباره محصول یا برند خود بیان می کنید که این خبر توسط این رسانه ها در اختیار مردم قرار می گیرد و باعث دیده شدن کسب و کار شما و افزایش بازدیدکننده وب سایت شما می باشد که این افزایش بازدید، منجر به بالارفتن رتبه وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل می شود. از این رو توصیه می شود که این شیوه تبلیغاتی را شرکت های دارنده کالا در دستور کار خود قرار دهند. اما باید توجه داشت که سئو سایت​ شما باید به خوبی انجام شده باشد که در صورت جستجو افراد، کالای مورد نظر شما در نتایج یافت شود.

سئو سایت و افزایش بازدید کننده ها

یکی از راه های شناخته شدن کسب و کار در فضای مجازی، معرفی کسب و کار خود به صورت کامل است که اغلب کاربران و مشتریان هم  به دنبال معرفی کامل هستند. ایجاد یک وب سایت امکان بسیار مناسبی برای معرفی کسب و کار می باشد که به دلیل قابلیت هایی که دارد، می توانید بدون داشتن حتی مکان فیزیکی از آن کسب درآمد نمایید. اما چگونه می شود که کاربران به سمت وب سایت خود هدایت کرد؟

زمانی که فردی به دنبال مطلب و یا کالایی در اینترنت می گردد، در ابتدای کار موضوع مورد نظر خود را چه در قالب یک یا چند کلمه کلیدی یا جمله بیان می کند و موتور جستجو به دنبال آن می گردد و بهترین صفحات را که دارای امتیاز بالا می باشند در سطرهای اولیه جستجو نمایش می دهد. برای اینکه کسب و کار شما هم در نتیجه جستجوها در صفحه اول باشد، یکی از مهمترین کارها، سئوسایت می باشد. سئو سایت مبتنی بر جستجوی کلمات پرکاربرد توسط کاربر می باشد و چنانچه کلمه مورد نظر کاربر دقیقا مطابق با محتوای وب سایت باشد و باعث شود کاربر مدت زمان طولانی در صفحه ایجاد شده توسط شما باشد برای وب سایت شما امتیاز محسوب شده و وب سایت شما توسط گوگل ایندکس می شود. از این رو توصیه می شود دارنده های وب سایت همواره بر سئو سایت خود بسیار متمرکز باشند.

سئو سایت​ اولین و مهمترین گام

شاید بسیاری افراد تصور کنند که داشتن یک وب سایت پر محتوا کافی می باشد و نیازی نیست که در ابتدا درگیر سئو سایت​ باشند و از همان ابتدا بهتر است مطالب کامل شود و بعد به سئو سایت پرداخت. این تصوری کاملا اشتباه می باشد. زیرا برای اینکه صفحات شما به گوگل شناسانده شود زمانبر است و اگر از همان ابتدا ترتیبی برای سئو سایت صورت نگیرد، باید مدت های طولانی صبر کنید تا وب سایت و کالای شما شناخته شود. پس همراه با تولید محتوای خود، بر سئو وب سایت خود نیز تمرکز نمایید.

کمپین تبلیغاتی چیست؟

منظور از کمپین در لغت به معنی پویش و یا یک کارزار می باشد که برای مدتی مشخص و بر اساس نظم و برنامه به انجام کاری پرداخته می شود. این لغت در دنیای تبلیغات و کسب و کار نیز چنین معنی را دارد و به صورت کلی می توان گفت ارسال یک پیام تبلیغاتی توسط کانال های ارتباطی و رسانه ای مختلف برای معرفی کالا و برنامه مورد نظر می باشد. در چنین شرایطی برای معرفی مثلا کالایی محتواهای گوناگون و ابزار تبلیغی متفاوتی در یک دوره زمانی و برنامه ریزی شده برای جذب مخاطب انجام می شود. از جمله راه ها میتوان به تبلیغات در فضای مجازی، رسانه های تصویری و صوتی، بیلبوردهای تبلیغاتی، پیامک و … اشاره داشت.

/پایان رپورتاژ آگهی/

نظرات

ایران زیرنویس