Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

با این که موسیقی های الکترونیک هم جذابیت های خاص خود را دارند اما همه ما گاهی از اوقات حس می‌کنیم که دوست داریم به یک آهنگ محلی دلنشین و زیبا گوش کنیم. به سازهایی که طبیعی هستند و صدای خواننده‌هایی که با طبیعت انس دارند و با گوش دادن به آن‌ها ناخودآگاه خود را جزئی از این طبیعت بی کران می‌دانیم.

موزیک این روزها به یک بخش غیر قابل انکار از زندگی همه ما تبدیل شده است. وقتی که هر روز چند دقیقه ای را به دنبال دانلود آهنگ ایرانی در سایت های مختلف هستیم، چه بهتر که گاهی از اوقات این زمان را صرف یافتن آهنگ های محلی دلنشین کنیم. این آهنگ ها که پیوند عمیقی با طبیعت دارند، ما را با خود به فرسنگ‌ها دور تر از جایی که زندگی می‌کنیم میبرند و حس و حال آن لحظه خواننده و نوازنده را به ما القا می‌کنند.

دانلود آهنگ ایرانی

دانلود آهنگ ایرانی

معرفی سایت پاور موزیک

به همین خاطر در این پست تصمیم گرفتیم تا شما را با یکی از سایت های فوق العاده فعال در زمینه آهنگ های محلی آشنا سازیم . پاور موزیک یک سایت جدید اما پربازدید در زمینه موسیقی است. این رسانه بخش مهمی از تمرکز خود را بر روی آهنگ های محلی گذاشته است. شما در این سایت با یک آرشیو بسیار گسترده از آهنگ های محلی جدید و قدیمی روبرو هستید که می‌توانید آن ها را دانلود کنید. از جمله این آهنگ ها :

آهنگ های کردی

آهنگ های کردی که رابطه عمیقی با طبیعت دارند بسیار بیش از آنچه که فکر می‌کنید بر روح و جان شما تاثیر خواهد داشت. ترانه و اشعار مورد استفاده در آهنگ های کردی بسیار  پر مغز و مفهوم است. شما می‌توانید آهنگ های جدید و قدیمی کردی را با لینک مستقیم و پخش آنلاین و با دو کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه از این سایت دانلود کنید.

دانلود آهنگ های کرمانجی

بیشتر آهنگ های کرمانجی آهنگ‌های شاد هستند که مناسب مراسم های شادی و رقص می‌باشند. در سایت کئوموزیک جدیدترین آهنگ های منتشر شده کرمانجی قرار می‌گیرند و شما می‌توانید آنها را با کیفیت بسیار بالا دانلود کنید.

دانلود آهنگ های ترکی

آهنگ ترکی شاد ، ترکی غمگین ، ترکی مخصوص رقص و … از جمله آهنگ های ترکی پرطرفدار در سایت کئوموزیک است. در این سایت تا جایی که امکان دارد آهنگ ها با متن ترانه و ترجمه آهنگ های ترکی قرار گرفته است تا اگر کسی قصد مطلع شدن از محتوا را دارد می‌تواند از آن استفاده کند.

نظرات

ایران زیرنویس