offdaynote
ایران زیرنویس

دانلود آهنگ محلی از کئوموزیک | ایران زیرنویس

دانلود آهنگ محلی از کئوموزیک

رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

موسیقی از آن دسته پدیده‌هایی است که مرز جغرافیایی نمی‌شناسد. موسیقی زیبا چیزی است که می‌توانیم از آن لذت ببریم بدون این که بدانیم زبان خواننده آن چیست و او چه چیزهایی می‌گوید. حتی اگر فرسنگ‌ها از فرهنگ و اقلیم ما دور باشد. اما نکته مهم در این رابطه این است که آب و هوا ، سنت‌ها ، خلقیات ، طبیعت ، حیوانات و بسیاری از چیزهای دیگر عواملی است که روی موسیقی یک اقلیم تاثیر می‌گذارد. پس اگر تا به حال همیشه به دنبال دانلود آهنگ ایرانی بودید، از این به بعد سری هم به آهنگ های محلی بزنید.

دانلود آهنگ محلی از کئوموزیک

ahang

معرفی سایت کئوموزیک

به همین خاطر تصمیم داریم تا شما را با یک سایت موسیقی عالی آشنا کنیم که در زمینه موسیقی سنتی فعالیت می‌کند. کئوموزیک یک سایت تازه تاسیس در زمینه موسیقی سنتی است که آثار منتشر شده در زمینه آهنگ های محلی از اقوام مختلف را جمع آوری کرده و در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. البته این انتشار به صورت قانونی انجام میشود. زیرا آهنگ هایی توسط کئوموزیک در پست ها قرار می‌گیرد که صاحبان اثر آن را به طور رایگان در اینترنت قرار داده باشند.

آهنگ های مازندرانی

شما در سایت کئو موزیک با یک لیست بسیار قوی از آهنگ های مازندرانی روبرو هستید که می‌توانید آن ها را با دو کیفیت 320 و 128 به همراه پخش آنلاین و متن ترانه در اختیار داشته باشید. از جمله آهنگ های لاتی مازندرانی ، آهنگ های تک دست مخصوص عروسی ، آهنگ های شاد رقصی مازندرانی و … . همواره جدیدترین آهنگ های مازندرانی منتشر شده در سایت قرار گرفته و با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

آهنگ های لری

آهنگ های شاد لری ، آهنگ های غمگین لری ، آهنگ های عاشقانه لری ، آهنگ های میکس شده و آهنگ های مخصوص رقص دو پا از جمله آهنگ هایی است که از خطه لرستان در سایت کئوموزیک قرار می‌گیرد. این دسته از آهنگ ها هم با کیفیت 320 و 128 به همراه پخش آنلاین و متن ترانه در سایت قرار گفته و آماده دانلود می‌باشند.

آهنگ های بلوچی

آهنگ های بلوچی که بسیاری از افراد آن را با آهنگ های پاکستانی و هندی اشتباه می‌گیرند، از جمله آهنگ های بسیار اصیل و شیرین و گوشنواز محلی است که تعداد زیادی از افراد حتی کسانی که بلوچ هم نیستند، طرفدار این آثار بی نظیر و دلنشین می‌شوند. این دسته از موسیقی با سازهای منحصر به فرد و توانایی فوق العاده خواننده‌هایشان بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته اند.

نظرات و ارسال نظر