Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

تا کنون قطعا براتون پیش آمده که به دنبال زیرنویس فارسی فیلم و سریالی میگردید ، اما زیرنویسی برای دانلود پیدا نمیکنید.

به همین دلیل ، وبسایت زیرنویس subf2m.ir امکانی را فراهم کرده است که میتوانید هر نوع فیلمی را که زیرنویسش را پیدا نمیکنید را به این سایت ارسال کنید تا در کمتر از یک هفته از طریق خود سایت یا دیگر کاربران سایت ، براتون به صورت رایگان زیرنویس ترجمه شود.

همچنین اگر شما مترجم باشید ،میتوانید زیرنویس انگلیسی را به فارسی ترجمه کرده و سپس در سایت قرار دهید تا دیگر کاربران استفاده کنند ، شما میتوانید در فایل های زیرنویسی که ترجمه میکنید ، تبلیغ خودتون را قرار دهید تا کاربرانی که به دنبال مترجم هستند بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند ، که این مورد بستگی به کیفیت ترجمه خود شما خواهد داشت.

دیگر برای دانلود زیرنویس فارسی وقت خود را هدر ندهید ، همچنین میتوانید با آموزش هایی که subf2m منتشر کرده است ، دقیق ترین زیرنویس فارسی را برای فیلم و سریال خود بیابید.

برخی از زیرنویس های محبوبی که توسط subf2m.ir ترجمه شده است عبارتند از:

زیرنویس A Quiet Place Part II : یک مکان آرام 2 فیلمی ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جان کراسینسکی در سال 2021 است. امیلی بلانت ، میلیسنت سیموندز ، نوحا جو ، کایلی مورفی و جیمهانز ستاره های سینما هستند. این فیلم دنباله محصول 2018 مکان آرام است.

اولین نمایش در Silent Place: قسمت 2 در 8 مارس 2020 در نیویورک برگزار شد و قرار بود در مارس 2020 اکران شود ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا در پارامونت پیکچرز به تعویق افتاد و در ایالات متحده پخش شد.در نهایت 28 مه 2021 نسخه جدید فیلم منتشر شد.

پس از یک ماجراجویی هولناک در داخل خانه ، خانواده ابوت اکنون باید با وحشت دنیای خارج روبرو شوند و برای زنده ماندن بی سر و صدا بجنگند. آنها به سرعت متوجه می شوند که موجوداتی که ناشناخته هستند و طعمه های خود را از طریق صدا پیدا می کنند تنها تهدیدهای آنها نیست.

زیرنویس Fast & Furious 9 2021 (F9) : سریع و خشن نام سری فیلمهای اکشن است که داستان آنها حول رانندگی غیرقانونی ، سرقت و جاسوسی می چرخد. اولین فیلم این مجموعه در سال 2001 اکران شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. ابتدا بازسازی سریالی به نام

نظرات

ایران زیرنویس