دانلود زیرنویس فارسی فیلم Almost 40 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تقریبا 40 2018

دانلود زیرنویس Almost 40 2018

دانلود زیرنویس فارسی Almost 40 2018 هماهنگ با نسخه : –

Download Zirnevis Farsi Film Almost 40 2018

نام فیلم : Almost 40 2018 / تقریبا 40 – تقریبا چهل 2018 – Casi 40 2018

محصول کشور : اسپانیا

تاریخ اولین اکران : 29 جون 2018 (اسپانیا) – 8 تیر 1397

ژانر : کمدی | درام | عاشقانه

زبان : اسپانیایی

کارگردان : David Trueba

نویسندگان : David Trueba

بازیگران : Lucía JiménezFernando RamalloVito Sanz

خلاصه داستان فارسی : لوسیا یک خواننده ی معروف است که هفت سال پیش از استیج بازنشست شده و اکنون یک تور اجرای زنده کوچک را در میان شهر های کوچک اسپانیایی شروع کرده است. در واقع، لوسیا بعد از یک برخورد تصادفی با دوست قدیمی اش به نام تریستان متقاعد می شود تا دوباره آواز خواندن را شروع کند. این در حالی است که این دو در طول بیست سال گذشته و از زمانیکه آنها جوان بودند، همدیگر را ملاقات نکرده اند. از طرفی دیگر لوسیا و تریستان قبلا به همدیگر علاقه مند بوده اند و اکنون فرصت این را پیدا کرده اند تا با هم در جاده سفر کنند و ساعت های زیادی را با همدیگر صحبت کنند.

از آنجایی که لوسیا و تریستان می خواهند زندگی های خود را درست از زمانیکه از هم جدا شده اند با هم مقایسه کنند، روزهای زیادی را با بازگویی و صحبت از خاطراتشان سپری می کنند. در این میان، آنها نه تنها به روزهای شاد جوانی و فریبکاری های بلوغ خود در گذشته سفر می کنند، از موقعیت های شخصی و زندگی هایشان صحبت می کنند. آنها متوجه می شوند که زندگی خود را در دنیایی متفاوت تر از آنچه که سالها پیش و در دوران جوانی شناخته اند، سپری کرده اند…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Almost 40 2018

تهیه کنندگان :

کمپانی های تهیه کننده : Buenavida Producciones S.L., Perdidos G.C.

توزیع کننده :

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

Lucía is a famous singer retired seven years ago from the stages what starts a tour of small live performances along several towns of Spain’s geography after a casual encounter with Tristán, a longtime friend and too a former love interest that they didn’t meet in twenty years since both still were teens, who convinces her to back singing. Alone the two with the road onward and so much hours to talk, Lucía and Tristán pass the days sharing their remembers to compare the lives they have been from their break up, traveling not only to the happy days of the youth and the deceptions of the maturity, but their personal situation and the life they are living in a world so much different from which they knew long time ago.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Almost 40 2018 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shotgun 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Ashram 2018

بزودی