دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bohemian Rhapsody 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم حماسه کولی 2018

دانلود زیرنویس Bohemian Rhapsody 2018

دانلود زیرنویس فارسی Bohemian Rhapsody 2018 هماهنگ با نسخه : BluRayWEB-DLDVDSCRHDCAM |

Download Zinevis Farsi Film Bohemian Rhapsody 2018

نام فیلم : Bohemian Rhapsody 2018 / حماسه کولی – راپسودی بوهمی 2018

محصول کشور : انگلستان | آمریکا

تاریخ اولین اکران : 2 نوامبر 2018 (آمریکا) – 11 آبان 1397

ژانر : بیوگرافی | درام | موزیک

زبان : انگلیسی

کارگردان : Bryan Singer

نویسندگان : Anthony McCarten, Peter Morgan

بازیگران : Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee

خلاصه داستان فارسی : حماسه کولی یک جشن پایکوبی برای گروه کوئین، موسیقی آنها و خواننده اصلی آنها یعنی فردی مرکوری محسوب می شود. فِرِدی برای تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین هنرمندان این سیاره، کلیشه ها را به مبارزه می طلبد و عرف و عادتها را در هم می شکند. در واقع این فیلم، طلوع درخشان و زودگذر گروه کوئین را به واسطه آهنگ های نمادین و صدای انقلابی آنها به تصویر می کشد. آنها موفقیت بی سابقه ای را رقم می زنند اما فِرِدی که در آن زمان به وسیله تاثیرات تیره و تار محاصره شده بود، به طور غیر منتظره و به منظور دنبال کردن حرفه تنهای خودش از گروه کوئین روی برمی گرداند.

فردی بدون همکاری گروه کوئین رنج بسیاری را متحمل می شود اما موفق می شود که درست در هنگام کنسرت “لایو اید” دوباره به گروه کوئین بپیوندد. این در حالی است که قبل از این اجرا، مشخص شده بود که فردی دارای بیماری ایدز است اما فردی به طرز دلیرانه ای با این بیماری روبرو می شود. به این ترتیب، فردی با وجود بیماری، این گروه را در طول یکی از بزرگترین اجراهای تاریخ موسیقی راک رهبری می کند. گروه کوئین میراثی را به وجود آورده است که تا به امروز الهام بخش غریبه ها، خیال پردازها و عاشقان موسیقی بوده است…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Bohemian Rhapsody 2018

تهیه کنندگان : Jim Beach, Graham King, Robert De Niro

کمپانی های تهیه کننده : GK Films, New Regency Pictures, Queen Films Ltd., Regency Enterprises, Tribeca Productions

توزیع کننده : 20th Century Fox / فاکس قرن بیستم

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

Bohemian Rhapsody is a foot-stomping celebration of Queen, their music and their extraordinary lead singer Freddie Mercury. Freddie defied stereotypes and shattered convention to become one of the most beloved entertainers on the planet. The film traces the meteoric rise of the band through their iconic songs and revolutionary sound. They reach unparalleled success, but in an unexpected turn Freddie, surrounded by darker influences, shuns Queen in pursuit of his solo career. Having suffered greatly without the collaboration of Queen, Freddie manages to reunite with his bandmates just in time for Live Aid. While bravely facing a recent AIDS diagnosis, Freddie leads the band in one of the greatest performances in the history of rock music. Queen cements a legacy that continues to inspire outsiders, dreamers and music lovers to this day.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bohemian Rhapsody 2018 با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bohemian Rhapsody 2018

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Mortal Engines 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Mule 2018