دانلود زیرنویس فارسی فیلم Django Unchained 2012

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جنگوی زنجیرگسسته 2012

دانلود زیرنویس Django Unchained 2012

دانلود زیرنویس فارسی Django Unchained 2012 هماهنگ با نسخه : BluRay

Download Zirnevis Farsi Film Django Unchained 2012

نام فیلم : Django Unchained 2012 / جنگوی زنجیرگسسته

محصول کشور : آمریکا

تاریخ اولین اکران : 25 دسامبر 2012 (آمریکا) – 5 دی 1391

ژانر : درام | وسترن

زبان : انگلیسی | آلمانی | فرانسوی | ایتالیایی

کارگردان : Quentin Tarantino

نویسنده : Quentin Tarantino

بازیگران : Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio

خلاصه داستان فارسی : در سال 1858، یک شکارچی جایزه بگیر به نام شولتس در جستجوی برده ای به نام جنگو است. بعد از اینکه شولتس جنگو را پیدا می کند، او را می خرد زیرا که شولتز برای پیدا کردن افرادی که به دنبال آنها است، به کمک جنگو نیاز دارد. بعد از اینکه آنها این افراد را پیدا می کنند، جنگو تصمیم می گیرد که همسرش برونهیلد را نجات دهد. در واقع جنگو و برونهیلد هر دو متعلق به یک برده دار بوده اند اما بعد از اینکه این دو سعی کرده اند فرار کنند، صاحب آنها تصمیم گرفته که آنها را به صورت جداگانه بفروشد. در این میان مشخص می شود که اگر جنگو تصمیم بگیرد در کنار شولتس بماند و این دو به همکار هم تبدیل شوند، شولتس هم به جنگو کمک می کند.

سرانجام آنها متوجه می شوند که برونهیلد به یک مزرعه دار بزرگ در میسیسیپی فروخته شده است. این دو متوجه هستند که نمی توانند به راحتی و بدون هیچ بهانه ای وارد این مزرعه شوند و تقاضای خرید برونهیلد را پیش بکشند. آنها باید یک نقشه زیرکانه برای ورود طراحی کنند؛ نقشه ای که باعث شود مالک مزرعه آنها را به خانه خودش راه دهد و به این ترتیب آنها می توانند راهی برای خرید برونهیلد پیدا کنند…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Django Unchained 2012

تهیه کنندگان : Reginald Hudlin, Pilar Savone, Stacey Sher

کمپانی های تهیه کننده : Columbia Pictures Corporation  / کلمبیا پیکچرز کورپوریشن, The Weinstein Company

توزیع کننده : The Weinstein Company

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

In 1858, a bounty hunter named Schultz seeks out a slave named Django and buys him because he needs him to find some men he is looking for. After finding them, Django wants to find his wife, Brunhilde, who along with him were sold separately by his former owner for trying to escape. Schultz offers to help him if he chooses to stay with him and be his partner. Eventually they learn that she was sold to a plantation in Mississipi. Knowing they can’t just go in and say they want her, they come up with a plan so that the owner will welcome them into his home and they can find a way.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Django Unchained 2012 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Aquaman 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bumblebee 2018