دانلود زیرنویس فارسی فیلم Killing Joan 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم کشتن جوآن 2018

دانلود زیرنویس Killing Joan 2018

دانلود زیرنویس فارسی Killing Joan 2018 هماهنگ با نسخه : WEB-DL

Download Zirnevis Farsi Film Killing Joan 2018

نام فیلم : Killing Joan 2018 / کشتن جوآن

محصول کشور : آمریکا

تاریخ اولین اکران : 3 آوریل 2018 (آمریکا) – 14 فروردین 1397

ژانر : اکشن | جنایی | درام | معمایی | هیجان انگیز

زبان : انگلیسی

کارگردان : Todd Bartoo

نویسنده : Todd Bartoo

بازیگران : Jamie Bernadette, Teo Celigo, Erik Aude

خلاصه داستان فارسی : جوآن باتلر مزدوری است که برای یک مافیای محلی کار می کند. این مافیا بخاطر تاکتیک های بی رحمانه و بی بند و باری های فراوان مشهور است. زمانیکه او با دوست پسر سابق خود به نام آنتونی که یک کارمند اجتماعی است ارتباط برقرار می کند، متوجه می شود که دنیا جای قشنگی است و معنای جدیدی از زندگی پیدا می کند؛ به همین دلیل جوآن حرفه و شغل کثیف خود را کنار می گذارد. طولی نمی کشد که به جوآن خیانت می شود و در تنهایی رها می شود تا بمیرد اما او زنده می ماند و تصمیم می گیرد تا این مافیای محلی و رئیس سابقش یعنی فرانک را از بین ببرد.

خوشبختانه، جوآن قدرتی فراطبیعی به دست می آورد و به واسطه آن می تواند در میان سایه ها حرکت کند و حتی سایه ها را کنترل کند. در حین اینکه جوآن یکی پس از دیگری آنها را نابود می کند، متوجه یک نیروی تاریک در پشت پرده فرانک و تشکیلات او وجود دارد. این نیروهای سیاه از تمام چیزهایی که جوآن قبلا با انها مواجه شده است، قوی تر است. کم کم، این نیروی تاریک می خواهد تا جوآن را فاسد کند. آیا جوآن قادر خواهد بود که بر این نیروی تاریک غلبه کند و روح خودش را نجات دهد؟…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Killing Joan 2018

تهیه کنندگان : Todd Bartoo, Joseph Cervelin

کمپانی تهیه کننده : TODFILM

توزیع کننده : Uncork’d Entertainment

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

Joan Butler is an enforcer for a local mobster who is known for ruthless tactics and wild abandon. After she reconnects with her ex-boyfriend Anthony, a local social worker, she realizes that there is more to life and decides to quit the business. After she is double crossed and left for dead, she resolves to take down the mob and her former boss Frank. Fortunately, she has been given otherworldly powers, such as the ability to travel between shadows or to command the shadows themselves. One by one, she takes them down, only to realize that there are darker forces behind Frank and his organization. These dark forces are more powerful than anything Joan has previously faced. Slowly these dark forces attempt to subsume and corrupt Joan. Will she be able to overcome the dark forces and by effect save her own soul?

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Killing Joan 2018 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Vox Lux 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Second Act 2018