دانلود زیرنویس فارسی فیلم Modern Times 1936

دانلود زیرنویس فارسی فیلم عصر جدید 1936

دانلود زیرنویس Modern Times 1936

دانلود زیرنویس فارسی Modern Times 1936 هماهنگ با نسخه : BluRay

Download Zirnevis Farsi Film Modern Times 1936

نام فیلم : Modern Times 1936 / عصر جدید

محصول کشور : آمریکا

تاریخ اولین اکران : 25 فوریه 1936 (آمریکا) – 5 اسفند 1314

ژانر : کمدی | درام | خانوادگی | عاشقانه

زبان : انگلیسی

کارگردان : Charles Chaplin

نویسنده : Charles Chaplin

بازیگران : Charles Chaplin, Paulette Goddard, Henry Bergman

خلاصه داستان فارسی : آخرین فیلم صامت اما سرشار از جلوه های صوتی چارلی چاپلین در زمانی ساخته شد که بقیه مشغول ساخت فیلم های ناطق بودند. چارلی در این فیلم خود را در مقابل جامعه مدرن، عصر ماشین ها و پیشرفت قرار می دهد. در وهله ی اول ما چارلی را می بینیم که به طرز دیوانه واری سعی می کند خود را به یک خط تولید برساند و پیچ ها را سفت کند. در ادامه او برای آزمایش یک دستگاه تغذیه انتخاب می شود اما مصیبت های مختلف باعث می شوند که رئیس چارلی فکر کند او دیوانه شده و چارلی به یک بیمارستان روانی فرستاده می شود.

زمانی که او از تیمارستان بیرون می آید و بصورت اتفاقی یک پرچم قرمز را با دست تکان می دهد، به اشتباه فکر می کنند او یک کمونیست است و این بار او را به زندان می اندازند. در زندان او یک عملیات فرار را خنثی می کند و این موضوع باعث می شود که او دوباره آزاد شود. به این ترتیب، شاهد بدبختی ها و فرار های بیشتری از چارلی خواهیم بود تا اینکه در نهایت فیلم به آخر برسد…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Modern Times 1936

تهیه کننده : Charles Chaplin

کمپانی تهیه کننده : Charles Chaplin Productions

توزیع کننده : United Artists

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

Chaplin’s last ‘silent’ film, filled with sound effects, was made when everyone else was making talkies. Charlie turns against modern society, the machine age, (The use of sound in films ?) and progress. Firstly we see him frantically trying to keep up with a production line, tightening bolts. He is selected for an experiment with an automatic feeding machine, but various mishaps leads his boss to believe he has gone mad, and Charlie is sent to a mental hospital – When he gets out, he is mistaken for a communist while waving a red flag, sent to jail, foils a jailbreak, and is let out again. We follow Charlie through many more escapades before the film is out.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Modern Times 1936 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Snaker 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Rough Draft 2018