دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سونو تیتو سوئیتی 2018

دانلود زیرنویس Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018

 دانلود زیرنویس فارسی Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018 هماهنگ با نسخه : BluRay | WEB-DL |

Download Zirnevis Farsi Film Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018

نام فیلم : Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018 / سونو تیتو سوئیتی 2018 – Sonu’s Titu and Titu’s Sweety 2018

محصول کشور : هند

تاریخ اولین اکران : 23 فوریه 2018 (آمریکا) – 4 اسفند 1396

ژانر : کمدی | عاشقانه

زبان : هندی

کارگردان : Luv Ranjan

نویسندگان : Rahul ModyLuv Ranjan

بازیگران : Kartik AaryanNushrat BharuchaSunny Singh Nijjar

خلاصه داستان فارسی : همواره به ما گفته شده است که ازدواج، پیمانی میان دو خانواده است اما این فیلم با همان باورهای همیشگی نسخه های مدرن و جدید ازدواج را که در آن ازدواج پیمانی میان دو دوست است، مورد بررسی قرار می دهد. چه اتفاقی می افتد اگر شما تصمیم بگیرید ازدواج کنید اما صمیمی ترین دوست شما و دوست دخترتان نتوانند با همدیگر چشم تو چشم شوند؟ سونو و تیتو دو دوست صمیمی هستند که از دوران کودکی یکدیگر را می شناسند. تیتو همیشه فردی عاشق پیشه، ساده و بی تکلف بوده است که به آسانی عاشق می شود و سونو همیشه قدم جلو گذاشته است تا او را از دردسرهایش نجات دهد. تا اینکه تیتو یک عروس بی نقص به نام سوئیتی را پیدا می کند و نمی تواند او را از سرش بیرون کند.

غریزه های سونو برای محافظت از سونو به هر قیمتی او را وادار می کند که احساس کند سوئیتی بیشتر از حد خوب است و این برای سونو امری غیر منطقی به نظر می رسد. احساسات سونو در نهایت جنگ مضحکی را میان او و دوست دختر تیتو به ارمغان می آورد. به این ترتیب، در حالیکه سوئیتی سعی می کند تا تیتو و خانواده اش را تحت تاثیر قرار دهد، سونو می خواهد نقشه های او را نقش بر آب کند…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018

تهیه کنندگان : Ankur Garg, Bhushan Kumar, Krishan Kumar, Luv Ranjan, Manoj Srivastava, Ravi Sarin

کمپانی های تهیه کننده : T-Series, Luv Films

توزیع کننده : AA Films

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

We have always been told that “Marriage” is a marriage between two families. ‘Sonu ke Titu ki Sweety’ explores the new age version of the same belief where “Marriage” is a marriage between two friend circles. What happens when you decide to get married, but your best friend and your girlfriend can’t see eye to eye. Sonu and Titu are childhood friends. Titu has always been a naïve lover, who falls in love easily and Sonu has always had to step in to save him. But Sweety is the perfect bride and Titu is head over heels in love with her.

Sonu’s instinct to protect Titu at whatever cost, makes him feel that she’s too good to be true. What ensues is a war between the best friend and the bride to be. While Sweety is trying to impress Titu and the family alike, Sonu is out to sabotage the utopian romance.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Sonu Ke Titu Ki Sweety 2018 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Gradation 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Knight of Shadows Between Yin and Yang 2019