دانلود زیرنویس فارسی فیلم Swinging Safari 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سوینگینگ سافاری 2018

دانلود زیرنویس Swinging Safari 2018

دانلود زیرنویس فارسی Swinging Safari 2018 هماهنگ با نسخه : –

Download Zirnevis Farsi Film Swinging Safari 2018

نام فیلم : Swinging Safari 2018 / سوینگینگ سافاری

محصول کشور : استرالیا

تاریخ اولین اکران : 18 ژانویه 2018 (استرالیا) – 28 دی 1396

ژانر : کمدی | درام

زبان : انگلیسی

کارگردان : Stephan Elliott

نویسنده : Stephan Elliott

بازیگران : Guy PearceKylie MinogueRadha Mitchell

خلاصه داستان فارسی : داستان فیلم در ساحلی که در حومه ی ساحل نوبیز استرالیا قرار دارد، در سال 1975 اتفاق می افتد. در واقع، این ساحل مرکز تخته های موج سواری، روغن های معدنی، جعبه های نوشیدنی و معجزه ی جدید مرغ سوخاری کنتاکی می باشد. در این میان، یک پسر 14 ساله به نام جف می خواهد در این دنیا که سرعت رشد آن از سرعت رشد هورمون های جف بیشتر است، جای پای خود را پیدا کند. از طرفی دیگر، جف مجذوب دختری حساس و خجالتی به نام ملی شده که در همسایگی آنها زندگی می کند و می خواهد تا با او نیز ارتباط برقرار کند.

بعد از ینکه بصورت ناگهانی جسد یک وال 200 تنی به ساحل می رسد، این ساحل در مرکز توجه قرار می گیرد و جف و ملی فکر می کنند که این بزرگترین اتفاقی است که در تمام زندگی انها اتفاق افتاده است. در همین حال، والدین عجیب و غریب آنها روابط انقلابی و جدیدی را در میان خود توسعه می دهند که از تمام جوانب مانند نابودی وال، به شدت اشتباه است…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Swinging Safari 2018

تهیه کنندگان : Al Clark, Jamie Hilton

کمپانی های تهیه کننده : See Pictures, Wildheart Films

توزیع کنندگان : Thunderbird Releasing, Becker Film Group

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

Australia, 1975. The beach suburb of Nobbys Beach is a place that revolves around surf mats, baby oil, boxed wine and the new miracle of Kentucky Fried Chicken. 14 year-old Jeff tries to find his feet in a world changing faster than his hormones, and deal with his crush on shy and sensitive girl-next-door Melly. When the beach town suddenly hits the spotlight after the body of a 200-ton whale is washed ashore, Jeff and Melly think it’s the biggest thing that ever happened in their lives. Meanwhile, their eccentric parents are catching up with the seksual revolution that has also washed up on Australia’s beaches. And just like the decaying whale, it’s all about to go spectacularly wrong.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Swinging Safari 2018 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Charlies Angel 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Wonder Park 2019

بزودی