دانلود زیرنویس فارسی فیلم Z-O-M-B-I-E-S 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم زامبی ها 2018

دانلود زیرنویس Z-O-M-B-I-E-S 2018

دانلود زیرنویس فارسی Z-O-M-B-I-E-S 2018 هماهنگ با نسخه : WEB-DL

Download Zirnevis Farsi Film Z-O-M-B-I-E-S 2018

نام فیلم : Z-O-M-B-I-E-S 2018 / زامبی ها – zombies 2018

محصول کشور : آمریکا

تاریخ اولین اکران : 16 فوریه 2018 (آمریکا) – 27 بهمن 1396

ژانر : موزیکال | عاشقانه

زبان : انگلیسی

کارگردان : Paul Hoen

نویسندگان : David LightJoseph Raso

بازیگران : Meg DonnellyMilo ManheimEmilia McCarthy

خلاصه داستان فارسی : زامبی ها، یک فیلم سرشار از رقص و موزیک می باشد که 50 سال بعد از یک آخرالزمان زامبی و در دنیایی خیالی به نام سیبروک اتفاق می افتد. در این دنیا، زامبی ها تهدید محسوب نمی شوند اما لازم است تا در شهر زامبی ها زندگی کنند. شهر زامبی ها اجتماعی کهنه و ایزوله شده است که با روحیه منحصر به فرد زامبی ها سازگاری دارد. زمانیکه بالاخره زامبی ها می توانند در دبیرستان سیبروک ثبت نام کنند، یک زامبی کاریزمایتک و دلربا به نام زد که مصمم است وارد ورزش فوتبال شود، با دختری تازه وارد به نام ادیسون که می خواهد به یک هلهله چی تبدیل شود، برخورد می کند.

در ابتدا، ادیسون برای دوست شدن با زد و دوستان زامبی او بسیار مخالفت می کند اما متوجه می شود که زامبی ها و هلهله چی ها چندان با هم تفاوتی ندارند. زد و ادیسون با هم متحد می شوند تا به سیبروک نشان دهند که اگر افراد جامعه تفاوت های یکدیگر را قبول کنند، می توانند چیزهای بسیار زیادی را در زندگی بدست بیاورند و از تمام آن چیزی که باعث شده آنها را به یک جامعه تدیل کند، تجلیل کنند…

دانلود زیرنویس فارسی فیلم سینمایی Z-O-M-B-I-E-S 2018

تهیه کننده : Mary Pantelidis

کمپانی تهیه کننده : Disney Channel

توزیع کننده : Disney Channel

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان انگلیسی : 

Disney’s “ZOMBIES” is a music and dance filled story set in the fictitious world of Seabrook, a cookie-cutter community brimming with perky conformity, 50 years after a zombie apocalypse. Today, the zombies pose no threat, but are required to live in Zombietown, an isolated, rundown community infused with their unique creative spirit. When zombies are finally allowed to enroll in Seabrook High School, the charming, charismatic zombie Zed, who is determined to play football, meets freshman Addison, who dreams of being a cheerleader – the ultimate form of status in Seabrook. Addison takes a lot of flak for befriending Zed and his zombie friends, but comes to learn that zombies and cheerleaders aren’t so different after all. Zed and Addison work together to show Seabrook what they can achieve when they embrace their differences and celebrate what makes them a community.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Z-O-M-B-I-E-S 2018 با لینک مستقیم

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Charlies Angel 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood 2019