Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

 

این روز ها به علت ویروس کرونا اکثر مردم در خانه خودشان حبس شده اند و باید به نحوی زمان خود را پر کنند تا حوسله‌شان سر نرود، یکی از این روش ها تماشای فیلم یا سریال میباشد که به لطف 100 گیگ اینترنت رایگان وزارت ارتباطات این کار آسان تر شده است، کافیست تا فیلم یا سریالی را بعد از تحقیق انتخاب کنید و آن را از سایت های دانلود فیلم دانلود کنید.

بعضی ها فیلم های دوبله دوست دارند و بعضی ها زبان اصلی، خود گروه دوم به دو قسمت تقسیم میشود، اولین گروه کسانی هستند که زبان انگلیسی آنها قوی میباشد و نیازی به زیرنویس فارسی ندارند و کاملا متوجه دیالوگ های فیلم میشوند. اما گروه دوم کسانی هستند که یا کلا با زبان انگلیسی بیگانه هستند و یا کمی از این زبان را متوجه میشوند، فرقی ندارد همه این افراد به زیرنویس فارسی احتیاج دارند و البته نه هر زیرنویسی! تماشای فیلم با زیرنویس با کیفیت باعث میشود که فیلم دو چندان بچسبد! پس اول فیلم یا سریال مورد نظر خود را از سایت های دانلود فیلم دانلود کنید بعد به یک سایت با کیفیت در زمینه دانلود زیرنویس مراجعه کنید و زیرنویس مورد نظر خود را از سایت دریافت کنید.

 

معرفی دو فیلم عالی که به زودی به اکران خواهند رسید

معیار های فیلم پر کیفیت میتواند از نظر هر شخص متفاوت باشد ولی به نظر من کیفیت فیلم را میتوان با 3 مورد ساده سنجید که هر کدام را در قسمت زیر توضیح خواهیم داد و در آخر دو فیلم را که از نظر این معیار ها عالی میباشد را معرفی خواهیم کرد.

داستان فیلم

داستان فیلم اولین و مهم ترین معیار میباشد، چرا که بیننده باید بداند که فیلمی که میخواهد تماشا کند در چه ژانری میباشد، داستان فیلم میتواند یک شبه به ذهن آدم بزند و بشیند بنویسد و یا برگرفته از یک رمان قوی باشد، فیلمی که از رمان الهام گرفته حتما دارای جرئیات بیشتری میباشد چرا که زمان بیشتری برای تولید آن صرف شده است. ولی نمیتوان کاملا گفت که فقط فیلم هایی که از رمان ها برگرفته شده اند بهترین هستند! فیلم های بسیار خوبی داریم که یک شبه به ذهن نویسنده/کارگردان خطور کرده است و بسیار موفق بوده.

بازیگران فیلم

بازیگران فیلم از نظر اهمیت در لیست ما در رده دوم است، چرا که هر چه قدر بازیگران به کار خود مسلط باشند و نقش ارائه داداه شده به آنان را بهتر ایفا کنند فیلم نیز جذاب تر خواهد شد، این موضوع را میتوان از فیلم هایی که هم اکنون در صدر جدول 250 فیلم برتر IMDB میباشد اثابت کرد.

کمپانی سازنده فیلم

کمپانی سازنده فیلم هر چه قدر قوی تر باشد میتواند ساپورت مالی بیشتری از فیلم بکند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن فیلم بهتری بسازد.

 

فیلم No Time to Die 2020

وقتی برای مردن نیست، و با به انگلیسی نو تایم تو دای نام فیلم جدید جیمز باند با بازی دنیل کریگ میباشد، که شرکت سونی پیکجرز ساخت این فیلم را بر عهده دارد، این فیلم قرار است آخرین حظور دنیل در نقش جیمز باند باشد و یعد از این فیلم قرار است جیمز باند بعدی معرفی شود. این فیلم با معیار هایی که معرفی کردیم میتوان یک فیلم عالی برای تماشا کردن باشد، ولی برای این که لذت کافی را ببرید، پیشنهاد میکنیم که برای دانلود زیرنویس No Time to Die 2020 به سایت جهان ساب مراجعه کنید.

 

فیلم Black Widow 2020

بیوه سیاه و با به انگلیسی بلک ویدو نام فیلمی جدید از سوی کمپانی مارول میباشد، این فیلم اولین فیلم اختصاصی شخصیت ابر‌قهرمانی بلک ویدو میباشد که ساخته شده است، اگر از طرفداران فیلم های ابرقهرمانی و کمپانی مارول هستید حتما به یاد دارید که اولین بار ما این شخصیت را با بازی اسکارلت جوهانسون در فیلم انتقام جویان دیدیم، او که نقش خود را بسیار عالی بازی کرد مورد توجه طرفدارن کمیک بوک ها قرار گرفت، به همین علت کمپانی مارول تصمیم گرفت تا فیلم اختصاصی این شخصیت را بسازد. این فیلم هم جزو فیلم های پیشنهادی ما میباشد، مانند فیلم بالا پیشنهاد میکنیم که این فیلم را نیز با زیرنویس فارسی تماشا کنید، برای دانلود زیرنویس Black Widow 2020 به سایت جهان ساب مراجعه کنید.

 

/پایان رپورتاژ آگهی/

 

نظرات

ایران زیرنویس