Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

عده‌ی زیادی از کاربران دوست دارند که بازی‌هایی که روی گوشی‌شان نصب می‌کنند نیاز به اینترنت نداشته باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این پست تعدادی از باکیفیت ترین و بهترین بازی‌های اندرویدی که آفلاین هستند را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید این بازی‌ها را روی موبایل یا تبلت خود ( در صورت مطابقت با نسخه اندروید شما) نصب کرده و از آن لذت ببرید. پس تا انتهای این نوشته همراه ما باشید.

http://zamindl.com

بازی اندروید کرش لندز (Crashlands)

این بازی در سال 2016 عرضه شده اما تا به الان طرفداران زیادی دارد. این بازی در سال 2016 نامزد دریافت بهترین بازی موبایل شده بود. کرش لندز را می‌توان یکی از جالب ترین بازی‌ها در سری بازی‌های دوربین بالا به پایین دانست. در این بازی شما باید بتوانید با از بین بردن بعضی اشیا قدرت کسب کنید. همچنین می‌توانید ساخت و سازهایی نیز انجام دهید و در کنار آن باید با افراد شرور هم مبارزه کنید. این بازی که نیاز به اینترنت ندارد می‌تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند.

بازی اندروید کراسی رُد (Crossy Road)

یک بازی آفلاین مناسب تمام سنین و در ژانر اکشن است . در این بازی شما یک مرغ هستید که باید از خیابان رد شوید. حتما شما هم فکر می‌کنید که با بازی ساده‌ای مواجه هستید اما با یکبار بازی کردن با کراسی رد متوجه می‌شوید که چالش‌های زیادی در انتظار شماست. نکته جالب این بازی این است که میزان سختی آن مناسب است و به همین خاطر کاربران از بازی کردن آن لذت می‌برند و به مرور مهارت آن ها برای رد کردن مرغ از خیابان بیشتر می‌شود. یک عقاب دیگر در این بازی وجود دارد که اگر شما برای رد شدن از خیابان تعلل کنید شما را شکار خواهد کرد . این عقاب جذابیت بازی را چند برابر کرده است.

بازی اندروید اترنیوم (Eternium)

بازی مناسب سنین نوجوان است که به صورت آفلاین می‌توان از آن استفاده کرد. هنگامی که وارد این بازی می‌شوید باید انتخاب کنید که می‌خواهید جنگجو ، جایزه بگیر یا جادوگر باشید. سپس بایستی سلاح مورد نظر خود را انتخاب کرده و وارد بازی شوید. گیم پلی متفاوت این بازی یکی از نکات ویژه آن است که باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. عکس العمل های معمولی بازی شامل لمس ردن و رها کردن بخش مورد نظر است اما کم کم در حین بازی نیاز است تا حرکات پیچیده تری انجام دهید. شما در بازی اترنیوم با دشمنان مختلفی مواجه خواهید شد که باید آن ها را از بین ببرید.

نظرات

ایران زیرنویس