Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

قبل از دهه 2010-2019، بهترین نمونه های تلویزیونی ابرقهرمانی را به سختیدر سری های بتمن دهه 60 میلادی می توان دید که نشان می دهد نیروهای محرک از پل دینی و بروس TIMM ( بتمن: سری انیمیشن ، Freakazoid ، و غیره) و فصول خاص اسمالویل و قهرمانان، چگونه در گذشت زمان تغییر کرده است. از ظهور شبکه اینترنتی Netflix به مارول تا استقبال CW از یک برنامه چند منظوره کامل تا DC که سرویس پخش جریانی خود را دارد، این روزها ابرقهرمانان کتاب های کمیک به اندازه پزشکان، پلیس ها و وکلا در تلویزیون رایج و معروف هستند.

بهترین سریال ابرقهرمانی

ما در یک دوره طلایی برای به تصویر کشیدن ابرقهرمانان و دیگر داستان های کمیک بوکی در تلویزیون زندگی می کنیم. بسیاری از اقتباس های صفحه نمایش تلویزیونی از شخصیتهای محبوب طی سالها ساخته شده است، از سریالهای اولیه سوپرمن گرفته تا اسمالویل در دهه 00، اما نمایش های متنوعی که امروز می توانیم تماشا کنیم بی سابقه است. به همین دلیل لیستی از ده مورد از غیر معمول ترین، جالب ترین و سرگرم کننده ترین سریال های ابرقهرمانی را جمع آوری کرده ایم که در حال حاضر بیشتر مطالب موجود در این لیست برای پخش در دسترس هستند.

– سریال Batman: The Animated Series

بهترین زمان برای تماشای سریال های ضد ابرقهرمانانه در تلویزیون در حال حاضر است، اما دومین زمان مناسب اوایل دهه 1990 است، زمانی که سریال فوق العاده انیمیشن بتمن روی آنتن بود. دشوار است بیش از حد تأثیرگذار بودن این تصویر از بتمن بیان کرد: این انیمیشن به معنای واقعی کلمه منجر به ایجاد هارلی کوین شد. اگر می خواهید بتمن را برای کسی توضیح دهید، سکانس مقدماتی این نمایش را به او نشان دهید، یک معرفی مینیمالیستی خارق العاده از شخصیت در سبک زیبا و دکوراسیون هنری. نسخه Blu-ray بازسازی شده، که چند سال پیش منتشر شد، بهترین راه برای لذت بردن از آن در حال حاضر است.

– سریال پسرها

پسران اساساً درباره ابرقهرمانانی است که در دنیای واقعی وجود دارند و توسط یک شرکت بزرگ اداره می شود. آنها هر طور که دوست دارند رفتار می کنند . این سریال اقتباسی از کمیک ساخته گرت انیس به همین نام است، اگرچه برخی از افراط و تفریط های منبع را برای بهتر شدن سریال از بین می برد. کولی بسیار سرگرم کننده کارل اوربان استرالیایی، بیلی بوچر، که از “ابرقهرمانان” متنفر است، همانطور که خودش آنها را صدا می کند، به این نمایش خنده های واقعی می بخشد. اما فقط خون و صحنه های جنایی نیست که پسران را به اقتباس بسیار خوبی تبدیل کرده است: رابطه استارلایت، جدیدترین ابرقهرمان صحنه و هیو، که از متحدان ضد ابرقهرمانی است، قلب نمایش است. فصل 3 پسران امسال اکران می شود.

– سریال لژیون

سریال لژیون

ما چندین نمایش را در این لیست به عنوان “عجیب” توصیف کرده ایم، اما اکثر آنها به طرز احمقانه ای عجیب و غریب هستند، لژیون به شیوه جدی تر و لینچی عجیب است. این روایت خود، داستان پسر فوق العاده قدرتمند، بیمار روانی پروفسور ایکس را به روشی اغلب گیج کننده و سورئال ارائه می دهد. در بعضی مواقع عمداً بیگانه است. این یک نمایش “چالش برانگیز” است که به هیچ وجه نمی توان با سریال دیگری در این لیست مقایسه کرد. تمام نمایش های این لیست داستان های خود را به صورت نثر بیان می کنند، اما لژیون سعی در استفاده از شعر دارد.

بهترین سایت دانلود سریال های خارجی

سایت فیلم دیدی یکی از سایت های به روز و فعال در زمینه ارائه بهترین و دانلود سریال خارجی است. انواع سریال های قدیمی و جدید مورد علاقه خود را می توانید با بالاترین کیفیت ممکن در این سایت بیابید. همچنین اطلاعات کاملی درباره هر فیلم و سریالی در این سایت در دسترس کاربران قرار گرفته است.

نظرات

M Mobin

سریال پسران (THE BOYS) بهترین سریال ابر قهرمانیه

11 ماه پیش
ایران زیرنویس