Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

هتل الماس مشهد هتل چهار ستاره و اولین هتل از مجموعه هتل های  با کیفیت و خوش نام الماس میباشد که در سال 1392 تاسیس و در سال 1394 جهت بهبود خدمات و ارتقا کیفیت مورد بازسازی قرار گرفت . این هتل با امکانات و کیفیت کار در بالاترین سطوج استاندارد مدعی ارائه خدمات به شما میهمانان گرامی در بالاترین سطح میباشد و اماده پذیرایی از شما بزرگواران است هتل الماس با ارائه انواع نوشیدنی و دسر و غذا با بهترین کیفیت و تیم پذیرایی حرفه ای کیفیت و بهبود پذیرایی خود را تکمیل میکند تا اقامتی لذت بخش برای شما به ارمغان اورد همچنین امکانات تفریحی و خدماتی هتل نیز باعث تجربه اقامتی راحت و اسوده در کنار تفریح برای شما بزرگواران میباشد . هتل الماس با موقعیت مکانی بسیار عالی تجربه حمل و نقل ساده تا بازار رضا و هفده شهریور و همچنین پیاده روی بسیار کم تا حرم مطهر رضوی را به شما ارائه میدهد که میتوانید لذت اقامت بدون دغدغه برای زیارت را تجربه کنید .هتل الماس مشهد اماده ارائه خدمات و پذیرایی از شما میهمانان و زائرین گرامی با کادری مجرب و اموزش دیده میباشد.

هتل پارک حیات مشهد از هتل های پنج ستاره زیبا و بزرگ مشهد محسوب میشود که با موقعیت مکانی کع دارد معمولا بسیار خوش اب و هوا و به دور از سر وصدای شهری میباشد . این هتل در سال 1375 تاسیس و در سال 1395 جهت بهبود خدمات مورد بازسازی قرار گرفت که با 320 واحد اقامتی زیبا و با کیفیت اماده میزبانی از مسافرین و زائرین عزیز میباشد . هتل پارک حیات با موقعیت مکانی خوب و نزدیک به ییلاقات طرقبه تجربه لذت بخشی از اسکان با ارامش در محیط و فضایی سزسبز در هتل به شما میدهد که این امر در کنار دسترسی راحت به باغ ها و ییلاق ها و همچنین مراکز خرید ظرقبه تجربه اقامتی فوق العاده به شما خواهد داد و برای کسانی که دوست دارند دور از فضای شهری باشند بسیار گزینه خوبی میباشد .. همچنین این هتل با تیم پذیرایی و سرو انواع نوشیدنی سرد و گرم در بالاترین کیفیت تجربه خوبی از اقامت به شما ارائه میکند. هتل پارک حیات با امکاناتی همچون مجموعه آبی از جمله استخر و سونا و جکوری و همچنین سالن ورزشی تجربه اقامتی مفرح در کنار ارامش خود هتل به شما ارائه میدهد که لذت اقامت در این هتل را چند برابر میکند . هتل پارک حیات مشهد با کادری مجرب و اموزش دیده اماده پذیرایی و میزبانی از شما میهمانان و زائران گرامی میباشد.

هتل نگین پاسارگاد یکی از بهترین هتل های نزدیک به حرم است که در سال ۱۳۹۴ با ۱۱۲ واحد اقامتی و در ۱۶ طبقهجهت میزبانی از شما بزرگواران افتتاح شد . همچنین این هتل دسترسی خیلی خوب و راحت به مرکز خرید امید و بازار غدیر  دارد که موجب آسوده خاطری برای خرید میشود .

این هتل واحد های با کیفیتی با چیدمانی زیبا و شیک دارد که امکاناتی همچون تهویه مطبوع ، یخچال ، تلویزیون ، اینترنت پرسرعت ، صندوق امانات و حمام اختصاصی  می‌باشد که این اتاق ها در ظرفیت های ۱ تا ۴ تخته به صورت استاندار و رویال مهیا می‌باشد .

این هتل دارای رستوران و فضای پذیرایی مجلل و حرفه ای دارد که آماده پذیرایی و برگزاری مراسم ها و میهمانی های شما بزرگواران است همچنین کافی شاپ و چایخانه سنتی با ارائه بهترین نوشیدنی ها و دسر ها آمده پذیرایی از شما بزرگواران از سایر امکانات هتل میتوان به مجموعه آبی هتل که شامل  استخر و سونا ، جکوزی میشود اشاره کرد و همچنین محل نگهداری و بازی کودکان و بازارچه اختصاصی هم از دیگر خدمات این هتل می باشد .

هتل نگین پاسارگاد آماده خدمت رسانی و پذیرایی از شما میهمانان و زائران گرامی با کادری مجرب و آموزش دیده می باشد.

هتل حلما مشهد یکی از هتل های سه ستاره تاپ و مدرن مشهد مقدس می باشد که امکانات و خدمات بروزی به مهمانان خود میدهد.

هتل جم یکی از هتل های خوب و باکیفیت نزدیک به حرم است که در سال ۱۳۶۳ با ۱۵۴ اتاق در ۱۲ طبقه جهت میزبانی شما بزرگواران افتتاح  شد . همچنین این هتل دسترسی خیلی خوب و راحت به حرم مطهردارد که موجب آسوده خاطری برای زیارت و آسانی در حمل و نقل میشود .

این هتل واحد های با کیفیتی با چیدمانی زیبا و شیک دارد که امکاناتی همچون تهویه مطبوع ، یخچال ، تلویزیون ، اینترنت پرسرعت ، مبلمان ، و حمام اختصاصی  می‌باشد که این اتاق ها در ظرفیت های ۱ تا ۶ تخته مهیا می‌باشد که برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب میباشد .

این هتل دارای رستوران و فضای پذیرایی مجلل و حرفه ای دارد که آماده پذیرایی و برگزاری مراسم ها و میهمانی های شما بزرگواران است که هم آماده ارائه غذای ایرانی با کیفیت برای شما بزرگواران می‌باشد  .

هتل جم آماده خدمت رسانی و پذیرایی از شما میهمانان و زائران گرامی با کادری مجرب و آموزش دیده می باشد

نظرات

ایران زیرنویس