Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

تعداد زیاد سایت های دانلود آهنگ باعث شده که کار جست و جوی برای دانلود آهنگهای ایرانی می‌تواند بسیار سخت و حوصله سر بر باشد اگر گیر سایت‌های زرد بیفتید. از سویی دیگر برخی از سایت ها آثار خواننده‌های مختلف را به صورت نصفه و نیمه در سایت قرار می‌دهند و این باعث سردرگم شدن هر چه بیشتر کاربران می‌شود. به خاطر وجود همین مشکلات سایت آپ آهنگ اقدام به یک حرکت مثبت کرده است. در این نوشتار قصد داریم تا شما را با این سایت خوب و خدماتی که به کاربرانش ارائه کرده است، آشنا سازیم.

آهنگ‌های خوب از خواننده‌های معروف

به دنبال هر آهنگ از خواننده معروفی که باشید می‌توانید آن را در آپ آهنگ پیدا کنید. در واقع سیستم این سایت بر این اصل واقع است که کلیه آهنگ‌های پرطرفدار باید در یک جا و یک سایت در دسترس باشد تا کاربران مجبور نباشند برای دانلود آهنگ های مختلف از یک سایت به سایت دیگر بروند.

مدیران این سایت بهترین آهنگ‌ها و با کیفیت های مختلف را در این سایت برای دانلود قرار داده اند. در واقع برای هر خواننده دسته بندی وجود دارد که با ورود به این دسته بندی می‌توانید به تمامی آثار این خواننده دسترسی داشته باشید. از سویی دیگر آپ آهنگ تنها آهنگ‌هایی را در سایت خود منتشر می‌کند، که صاحبان اثر آن، آن را به طور رایگان در فضای اینترنت منتشر کرده اند.

دانلود تیتراژ فیلم و سریال ‌ها

بسیاری از آثار خواننده‌ها که خیلی شنیده می‌شوند و مورد استقبال قرار می‌گیرند در تیتراژ فیلم و سریال‌ها خوانده شده اند. به خاطر همین تعداد زیادی از افراد به دنبال تیتراژ برنامه های مختلف صدا و سیما و فیلم های سینمایی هستند. آپ آهنگ با در نظر گرفتن یک بخش برای دانلود تیتراژ کار کاربران را آسان کرده است. کافی است که به این بخش از سایت رفته و به دنبال اثر مورد نظر خود باشید. مدیران این سایت تمام تلاش خود را کرده اند تا تمام تیتراژ ها را در این بخش قرار دهند.

دانلود مداحی و مرثیه مخصوص ماه محرم و سایر مناسبت‌ها

سایت آپ آهنگ با فراهم کردن یک بستر گسترده برای دانلود مداحی ، بیشترین تعداد از مداحی را در خود جای داده است. شما می‌توانید در این سایت به معروف ترین مداحی ها تا نشنیده ترین آن‌ها دسترسی داشته باشید. در واقع این سایت آرشیو عظیمی از فایل های صوتی مداحی و مرثیه سرایی برای ماه محرم ، صفر ، رمضان و … است.

دانلود ریمیکس آهنگ ها

این روزها ریمیکس‌ها بیش از هر زمان دیگری مورد استقبال قرار گرفته اند. ریمیکس‌ها و دانلود آهنگ های ایرانی  در کیفیت های بالا به همراه بیس در نظر گرفته شده و از دی جی های معروف آماده دانلود می‌باشند. شما می‌توانید این ریمیکس‌ها را به همراه متن ترانه و نسخه اصلی در اختیار داشته باشید.

نظرات

ایران زیرنویس