Sorry. No data so far.

Sorry. No data so far.

در این پست ، ترفند هایی را به شما آموزش میدهیم که در هیچ جا غیر از دورهای آموزشی ، پیدا نمیکنید. در صورتی که این ترفند هارا رعایت کنید ، فالوور های زیادی را میتوانید جذب کنید.

1-در ابتدا ، سعی کنید پیج خود را طراحی کنید و برای هر محصول یا موضوع ، یک هایلایت ایجاد کنید. شما با کمک قالب هایلایت اینستاگرام میتوانید پیج خود را زیباتر کنید.نمونه ای از این نوع قالب ها:

طراحی هایلایت پیج با یک نوع تم ، به حرفه ای بودن پیج بسیار کمک میکند.قالب بالا یک نمونه از هزاران قالبی است که میتوانید به صورت رایگان در سایت های مانند شیراز سوشال دانلود کنید.

2- برای هر پست خود ، یک سبک از قالب را در نظر بگیرید. قالب پست اینستاگرام به شما در حرفه ای تر شدن هر پست کمک بسیاری میکند.  نمونه ای از قالب های پست اینستاگرام:

عکس بالا ، نمونه ای از قالب پست اینستاگرام میباشد که تمام پست های شمارا با یک تم نمایش میدهد و با سبک زیبایی ، پیج شمارا نشان میدهد.

3-برای هر استوری ، نیز میتوانید قالب ( theme) اختصاصی را داشته باشد. قالب استوری اینستاگرام ، تمام استوری های شمارا با سبک زیباتری نشان میدهد. نمونه قالب استوری :

تمام قالب های هایلایت و پست و استوری را به صورت رایگان از شیراز سوشال میتوانید دانلود کنید.وجود 3 نکته بالا در حرفه ای تر شدن پیج و جذب مخاطب بیشتر ، تاثیر بسیار بالایی دارد.

4- استفاده از هشتگ (#) مرتبط با پست خود بسیار تاثیر مثبتی دارد.بسیاری فکر میکنند که اگر هشتگ هایی که جستجوی بالایی دارند را در پست خود استفاده کنند ، بسیار بازدید زیادی را کسب میکنند ، در صورتی که در گذشته این مسئله درست بوده ، اما حال تمام پست و استوری هایی که شما ارسال میکنید ، با تاخیر آپلود شده و ارسال میشود .

آیا دلیل تاخیر در پست و استوری شدن ویدئوها را میدانید؟ آیا فکر میکنید که این مسئله به خاطر مشکلات اینترنت شماست؟

باید بدانید که هر پست و استوری که ارسال میکنید ، خیلی سریع آپلود میشود ، اما اینکه سریع پست نمیشود ، به این دلیل است که تمام ویدئو ها و پست ها توسط هوش مصنوعی اینستاگرام مورد بررسی قرار میگیرند و سپس منتشر میشوند.

اگر در پست از محتواهای جنسی و برهنه نمایی استفاده کنید ، خیلی سریع توسط هوش مصنوعی اینستاگرام شناسایی میشود.اگر محتوای خشونت آمیز و خون و خونریزی و.. منتشر کنید ، خیلی سریع توسط هوش مصنوعی برچسب محتوای خشونت آمیز میگیرد ( برچسبی که که قبل از نمایش ویدئو از شما میپرسد که ویدئو حاوی تصاویر خشونت آمیز است ، آیا مطمئنید میخواهید ویدئو را مشاهده کنید؟ )

پس به همین دلیل دیگر استفاده از هشتگ غیر مرتبط کاربرد ندارد ، زیرا تمام ویدئو و تصاویر توسط هوش مصنوعی اینستاگرام مورد بررسی قرار میگیرد و اگر شما از ماشین در تصاویر خود استفاده کنید ، و هشتگ ماشین یا هشتگ موتور را به کار ببرید ، اینستاگرام تشخیص میدهد که وسیله نقلیه موتور نیست و همین باعث میشود که حتی در هشتگ ماشین نیز پست شما نمایش داده نشود!

اگر در پست قصد فروش لباس را دارید ، فقط از هشتگ هایی مانند لباس زنانه ، لباس مردانه ، لباس کوتاه و بلند و… استفاده کنید ، ولی از کلمه شلوار استفاده نکنید ، چون کاملا اینستاگرام متوجه فیک بودن این هشتگ میشود.

5-در کامنت های خود هشتگ قرار ندهید! بسیاری از کاربران به این فکر میکنند که اگر از هشتگ های زیادی استفاده کنند ، اگر اگر در کپشن جا نشد ، در کامنت استفاده کنند ، باعث افزایش بازدید و.. میشود. اما در هشتگ نمایش داده میشود ! ولی فقط به خود شما نمایش داده میشود. یعنی اگر با گوشی دیگری آن هشتگ را سرچ کنید ، پست خود را مشاهده نمیکنید ، چون اینستاگرام فیک بودن هشتگ هارا متوجه شده است!

6-هشتگ مخصوص به پیج خود ایجاد کنید . هشتگ اختصاصی چیست؟

از هشتگ اختصاصی میتوان در دسته بندی محصولات مخصوص پیج خود استفاده کرد. یعنی اگر اسم پیج شما messi است ، و قصد فروش لباس تیشرت آستین بلند را دارید ، از هشتگ # messitshirtasboland استفاده کنید و از این هشتگ برای تمام محصولات مرتبط با تیشرت آستین بلند استفاده کنید تا وقتی کاربر روی هشتگ کلیک کرد ، نمونهای دیگر از تیشرت آستین بلند را مشاهده کند!

7-کلمه خرید را در عنوان پیج خود حتما قرار دهید . زیرا بسیاری از کاربران برای خرید لباس ، کلمه لباس را به تنهایی جستجو نمیکنند و اگر قصد خرید داشته باشند ، کلمه کامل خرید لباس را سرچ میکنند و اگر عنوان پیج شما فقط لباس باشد ، پیج شما در اولویت های بعدی نمایش داده میشود.

8- حتما برای پیج خود ، یک وبسایت تاسیس کنید و برای وبسایت خود ، نماد اعتماد دریافت کنید! وجود وبسایت و نماد اعتماد در جلب اعتماد مشتریان بسیار به فروش محصولات پیج کمک میکند.در واقع وبسایت نشانه حرفه ای بودن کسب و کار است و نماد اعتماد نشانه معتبر و شناسایی شدن کسب و کار است.

9-با هزینه 500 هزار تومانی به بالا ، برای خود لوگوی اختصاصی تهیه کنید. بسیاری از طراحان گرافیکی با بهترین قیمت ها برای شما لوگو های زیبایی را طراحی میکنند. وجود لوگوی مخصوص بسیار به اعتماد کاربر و جذب مخاطب کمک بسیاری میکند.استفاده از لوگو های از پیش ساخته شده ، بسیار خطرناک بوده و حتی صاحب اثر لوگو میتواند از شما شکایت کرده و خسارت بالایی از شما دریافت کند و برای دریافت خسارت از شما ، کافیست در نزد اینستاگرام مدارک خود را ارسال کند و سپس پیج شما توسط اینستاگرام مسدود یا بسته میشود و تا زمانی که خسارت طراح را پرداخت نکرده اید ، پیج باز نخواهد شد!!

10-خرید فالوور به میزان 40 درصد از فالوور های اصلی پیج .

اگر میزان فالورو پیج شما به 1000 نفر رسیده است و قبلا خرید فالوور نداشته اید ، میتوانید در ازای هر 1000 فالوور ، 400 فالوور خریداری کنید. هرگز به اندازه تعداد پیج یا حتی بیشتر فالوور خریداری نکنید ، زیرا تمام اعتبار و واقعی بودن فالوور های اصلی و لایک پست ها را زیر سوال میبرید.

همچنین قبل از خرید فالوور اینستاگرام سعی کنید بیش از 50 پست از قبل در پیج خود منتشر کرده باشید و پس از خرید فالوور ، هر روز پست و استوری در پیج خود منتشر کنید تا فالوور های جدید متوجه پیج شما شوند و مطالب و استوری های جدید را دنبال کنند.

هر چه تعداد فالوور به اندازه ای خریداری کنید ، اعتماد مشتریان به خصوص خانم هارا بیشتر جلب میکنید.

خانم ها اکثرا به پیج هایی بیشتر توجه و اعتماد میکنند که تعداد فالوور های بیشتری را دارند. و حتی اگر برخی از پیج ها محصولات ارزانتری برای فروش منتشر کنند ، باز هم نمیتواند به اندازه تعداد فالوور ، توجه خانم هارا جلب کند.پس خرید فالوور اینستاگرام هم ترفند خوبی برای جلب اعتماد مشتریان است.

نظرات

ایران زیرنویس